Jednorázový úklid Brno

Jednorázový úklid Brno

Jednorázovým úklidem je myšleno provedení úklidových prací, které jsou jednorázové. Na rozdíl od stálého úklidu se jedná o úklidové činnosti, které jsou poskytnuty zpravidla v návaznosti na nějakou událost či jsou spojeny se specifickou akcí. To znamená, že se s potřebou jednorázového úklidu setkáte např. při přípravě oslavy, generálním jarním úklidu ve firmě, úklidu po narozeninové party, při úklidu po stavebních či renovačních pracích, nebo při odstraňování následků po haváriích.

Rozsah jednorázového úklidu si klient stanoví sám s ohledem na jeho potřebu. Lze zahrnout: čištění koberců, mytí podlah, stírání prachu, mytí oken, mytí nábytku, mytí schodišť, instalace výzdoby, vysávání, úklid kuchyně nebo sociálního zařízení apod.

Jednorázový úklid
Jednorázový úklid v Brně

Zajišťujeme:

  • Jednorázový úklid soukromých domů.
  • Jednorázový úklid firemních kanceláří.
  • Jednorázový úklid škol a školek.
  • Jednorázový úklid obchodních a komerčních objektů.
  • Jednorázový úklid hotelů.
  • Jednorázový úklid nemocnic.

Pokud jednorázový úklid Brno, pak jedině se společností ÚS Hudeček.

Mimo služby jednorázového úklidu (Brno a okolí) provádíme také čištění koberců (Brno) a řadu dalších úklidových služeb dle individuálního přání zákazníka.

Úklidový servis Hudeček = spolehlivá úklidová firma (Brno), která vás nezklame a nenechá na holičkách. Volejte: 775 750 740.

Těšíme se na spolupráci při zajištění úklidu. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.