Hospodyňské služby Brno (mytí, žehlení, vysávání)

Hospodyňské služby BrnoHospodyňské služby Brno - žehlení

Nabízíme kompletní služby spojené s běžným chodem domácnosti, tedy tzv. službu "hospodyně do domácnosti", též nazývanou jako "paní na úklid". Jedná se o veškeré hospodyňské práce, mezi něž patří žehlení, mytí podlah, mytí nádobí, luxování apod. Zakládáme si na pečlivosti. Veškeré hospodyňské činnosti pro vás můžeme zajistit jednorázově nebo v pravidelně se opakujících intervalech dle vašich potřeb. Prioritně působíme v Brně a jeho blízkém okolí.

Žehlení prádla Brno

Službu žehlení prádla si můžete přiobjednat k pravidelnému úklidu nebo si lze objednat žehlení samostatně (bez úklidu). Žehlení prádla probíhá v prostorách naší kanceláře, v čistém a nekuřáckém prostředí. Stačí dovést koš se suchým vypraným prádlem k nám do kanceláře nebo si ho vyzvedneme sami. Pečlivě vyžehlené prádlo vám v co nejkratší době dopravíme domů, nebo si jej můžete vyzvednout u nás v kanceláři v centru města. Cena žehlení prádla je 250 Kč/h.

Žehlení prádla u nás nejčastěji využívají zaneprázdněné hospodyňky, singles, pracovně vytížené osoby, senioři nebo tělesně postižení lidé.

Služby hospodyně pro Brno a okolí

Služba hospodyně obsahuje činnosti spojené se zajištěním běžného chodu vaší domácnosti. V rámci hospodyňských služeb nabízíme: pravidelný i jednorázový úklid, praní, žehlení, úklid prachu, umytí nádobí, údržbu a ochranu nábytku, čištění, údržbu a ochranu podlah a obkladů, mytí oken a čištění žaluzií.

Služba hospodyně je prováděna pracovnicemi, které jsou prověřeny dlouhodobou praxí u naší firmy, jsou školeny a pravidelně seznamovány s trendy a novinkami v odvětví úklidových prostředků. Čas úklidů a pravidelnost jsou stanoveny na základně požadavků klienta. Cena hospodyňských služeb je 250,-/hodinu.

Jsme rodinná úklidová firma z Brna, na kterou se můžete spolehnout. Garantujeme nejen kvalitní provedení úklidu, ale zakládáme si na důvěře a vůči našim klientům dodržujeme absolutní diskrétnost. Zajistíme pro vás i čištění koberců Brno.

Hospodyně Brno
Hospodyně Brno – mytí oken
Hospodyně Brno - vysávání, luxování, mytí nádobí
Hospodyňské práce: vysávání, mytí nádobí aj.
 

V jakých lokalitách poskytujeme službu domácí hospodyně (paní na úklid)?

Místně je služba "hospodyně do domácnosti" zaměřena především na město Brno a jeho okolí, kde také provádíme hlavní podíl služeb spojených s mytím oken a podlah, žehlením a vysáváním v domácnosti. Mimo Brna zajišťujeme naši činnost konkrétně v těchto městech:

  • služby domácí hospodyně pro Kuřim
  • služby domácí hospodyně pro Slavkov u Brna
  • služby domácí hospodyně pro Rosice
  • služby domácí hospodyně pro Čebín
  • služby domácí hospodyně pro Zbýšov
  • služby domácí hospodyně pro Březinu
  • služby domácí hospodyně pro Židlochovice
  • služby domácí hospodyně pro Kounice

I když nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že nevyhovíme vašim požadavkům. Stačí se vzájemně domluvit. Zavolejte nám.

-------------------

Zákazníci hledají na internetu tuto službu přes výrazy: úklidová firma pro seniory Brno, hospodyňka Brno, hospodyňské služby Brno, žehlení Brno, hospodyně do domácnosti, paní na úklid cena.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.