Hospodyňské služby Brno (mytí, žehlení, vysávání)

Hospodyňské služby BrnoHospodyňské služby Brno - žehlení

Nabízíme kompletní služby spojené s běžným chodem domácnosti. Jedná se o veškeré hospodyňské práce, mezi něž patří žehlení, mytí podlah, mytí nádobí, luxování apod. Zakládáme si na pečlivosti. Veškeré hospodyňské činnosti pro vás můžeme zajistit jednorázově nebo v pravidelně se opakujících intervalech dle vašich potřeb. Prioritně působíme v Brně a jeho blízkém okolí.

Žehlení prádla Brno

Službu žehlení prádla si můžete přiobjednat k pravidelnému úklidu nebo si lze objednat žehlení samostatně (bez úklidu). Žehlení prádla probíhá v prostorách naší kanceláře, v čistém a nekuřáckém prostředí. Stačí dovést koš se suchým vypraným prádlem k nám do kanceláře nebo si ho vyzvedneme sami. Pečlivě vyžehlené prádlo vám v co nejkratší době dopravíme domů, nebo si jej můžete vyzvednout u nás v kanceláři v centru města. Cena žehlení prádla je 250 Kč/h.

Žehlení prádla u nás nejčastěji využívají zaneprázdněné hospodyňky, singles, pracovně vytížené osoby, senioři nebo tělesně postižení lidé.

Služby hospodyně (Brno)

Služba hospodyně obsahuje činnosti spojené se zajištěním běžného chodu vaší domácnosti. V rámci hospodyňských služeb nabízíme: pravidelný i jednorázový úklid, praní, žehlení, úklid prachu, umytí nádobí, údržbu a ochranu nábytku, čištění, údržbu a ochranu podlah a obkladů, mytí oken a čištění žaluzií.

Služba hospodyně je prováděna pracovnicemi, které jsou prověřeny dlouhodobou praxí u naší firmy, jsou školeny a pravidelně seznamovány s trendy a novinkami v odvětví úklidových prostředků. Čas úklidů a pravidelnost jsou stanoveny na základně požadavků klienta. Cena hospodyňských služeb je 250,-/hodinu.

Jsme rodinná úklidová firma z Brna, na kterou se můžete spolehnout. Garantujeme nejen kvalitní provedení úklidu, ale zakládáme si na důvěře a vůči našim klientům dodržujeme absolutní diskrétnost. Zajistíme pro vás i čištění koberců Brno.

Hospodyně Brno
Hospodyně Brno – mytí oken
Hospodyně Brno - vysávání, luxování, mytí nádobí
Hospodyňské práce: vysávání, mytí nádobí aj.
 

V jakých lokalitách poskytujeme službu domácí hospodyně (paní na úklid)?

Místně jsme zaměřeni především na město Brno a jeho okolí, kde také provádíme hlavní podíl služeb spojených s mytím oken a podlah, žehlením a vysáváním v domácnosti. Mimo Brna zajišťujeme naši činnost konkrétně v těchto městech:

  • služby domácí hospodyně pro Kuřim
  • služby domácí hospodyně pro Slavkov u Brna
  • služby domácí hospodyně pro Rosice
  • služby domácí hospodyně pro Čebín
  • služby domácí hospodyně pro Zbýšov
  • služby domácí hospodyně pro Březinu
  • služby domácí hospodyně pro Židlochovice
  • služby domácí hospodyně pro Kounice

I když nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že nevyhovíme vašim požadavkům. Stačí se vzájemně domluvit. Zavolejte nám.

-------------------

Zákazníci hledají na internetu tuto službu přes výrazy: úklidová firma pro seniory Brno, hospodyňka Brno, hospodyňské služby Brno, žehlení Brno.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.