Dezinfekční úklid vnitřních prostor Brno

Ochrana zaměstnanců i zákazníků před nežádoucími bakteriemi a viry je důležitá. Jejich nedostatek vám může způsobit potíže v plánování směn i v efektivním fungování firmy. Objednejte naši službu dezinfekční úklid vnitřních prostor. Pomůžeme vám s dezinfekcí nejexponovanějších míst, jako jsou kliky, tlačítka či vypínače.

Kde provádíme dezinfekční úklid povrchů?

Služby poskytujeme například v těchto prostorách:

  • dezinfekce kanceláří (Brno a okolí)
  • dezinfekce úřadů (Brno a okolí)
  • dezinfekce domácností (Brno a okolí)
  • dezinfekce obchodů (Brno a okolí)
  • dezinfekce firem (Brno a okolí)
  • dezinfekce bytových domů (Brno a okolí)
  • dezinfekce zdravotnických prostor (Brno a okolí)

Činnosti se týkají primárně dezinfekce vnitřních prostor a vstupního prostoru (dveře, kliky, zábradlí, madla...).

Dezinfekčním prostředkem otíráme nejexponovanější místa, jako jsou kliky, vypínače, splachovadla, tlačítka ve výtazích, zábradlí apod. Při střídání zaměstnanců v kanceláři otíráme dezinfekčním prostředkem stoly, klávesnice a počítačové myši. 

Jaké dezinfekční prostředky používáme?

Používáme dezinfekční prostředky od české firmy Alfa Classic s.r.o., od které odebíráme také čistící prostředky. Prostředky jsou určeny pro dezinfekci, které lze využít v různém odvětví od zdravotnictví až po zemědělství. Prostředky jsou antibakteriální a antiviroidní, nezanechávají nežádoucí zápach a neodbarvují materiály.

Kdo a kdy provádí dezinfekční úklid? 

Zaměstnáváme pouze vyškolené pracovníky s dlouholetou praxí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v odvětví úklidových služeb a informováni o veškerých novinkách. Díky stálému týmu zajišťujeme pečlivost, spolehlivost a vysokou kvalitu.

 

Ostatní úklidové služby

Kromě dezinfikování vnitřních prostor najdete v naší nabídce i další služby:

 

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: dezinfekce pracovišť Brno, dezinfekce kanceláří Brno, dezinfekce společných prostor Brno, dezinfekční úklid Brno, dezinfekce veřejných prostor Brno, dezinfekce prostor Brno, dezinfekce vnitřních prostor. Toto jsou výrazy, které charakterizují naše služby.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.