Dezinfekční úklid vnitřních prostor Brno

Ochrana zaměstnanců i zákazníků před nežádoucími bakteriemi a viry je důležitá. Jejich nedostatek vám může způsobit potíže v plánování směn i v efektivním fungování firmy. Objednejte naši službu dezinfekční úklid vnitřních prostor. Pomůžeme vám s dezinfekcí nejexponovanějších míst jako jsou kliky, tlačítka či vypínače.

Kde provádíme dezinfekční úklid povrchů?

Dezinfekce provádíme například v těchto prostorách:

  • kancelářské prostory,
  • úřady,
  • domácnosti,
  • bytové domy.

 Dezinfekčním prostředkem otíráme nejexponovanější místa jako jsou kliky, vypínače, splachovadla, tlačítka ve výtazích, zábradlí apod. Při střídání zaměstnanců v kanceláři otíráme dezinfekčním prostředkem stoly, klávesnice a počítačové myši. 

Jaké dezinfekční prostředky používáme?

Používáme dezinfekční prostředky od české firmy Alfa Classic s.r.o., od které odebíráme také čistící prostředky. Prostředky jsou určeny pro dezinfekci, které lze využít v různém odvětví od zdravotnictví až po zemědělství. Prostředky jsou antibakteriální a anti virucidní, nezanechávají nežádoucí zápach a neodbarvují materiály.

Kdo a kdy provádí dezinfekční úklid? 

Zaměstnáváme pouze vyškolené pracovníky s dlouholetou praxí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v odvětví úklidových služeb a informováni o veškerých novinkách. Díky stálému týmu zajišťujeme pečlivost, spolehlivost a vysokou kvalitu.

 

Ostatní úklidové služby

Kromě dezinfikování vnitřních prostor najdete v naší nabídce i další služby:

 

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: dezinfekce pracovnišť Brno, dezinfekce kanceláří Brno, dezinfekce společných prostor Brno, dezinfekční úklid Brno, dezinfekce veřejných prostor Brno.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.