Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Generální úklid Brno

Generální úklidy Brno

Generální úklid | Hudeček Brno
Generální úklid Brno - ilustrační foto

Zařídíme v nejbližším možném termínu kompletní úklid vašeho domu, kanceláří nebo komerčního objektu. Generální úklidy Brno (+ okolí do 30 km). Máme stálý tým zkušených pracovníků, používáme moderní techniku a efektivní čisticí prostředky. Provádíme veškeré úklidové služby bez rozdílu. Rychle, precizně a za dobrou cenu. Rozsah a typ úklidových úkonu realizovaných v rámci služby "generální úklid" si stanovuje klient dle svých požadavků.

Generální úklid domácnosti

Generální úklid domácností zpravidla obsahuje mytí, čištění, zametání a vysávání. Měl by se provádět minimálně 2x ročně. Je nezbytné veškeré plochy potenciálního výskytu mikrobů a prachu celkově dezinfikovat. Veškerá okna by měla být čistá, aby nekazila dojem z výhledu ven. Podlahy je třeba důkladně umýt, koberce hloubkově vysát. Žaluzie by měly být zbaveny prachu, stejně jako lustry s vrchní plochy nábytku.

To samé v podstatě platí i o generálním úklidu komerčních objektů. Zde je čistota velmi důležitým prvkem, který působí na návštěvníky prostoru a ovlivňuje jejich rozhodování. Precizní úklid komerčních nebo kancelářských prostor přispívá k dobrému dojmu zákazníků i pracovníků. Službu „generální úklidy Brno“ můžete objednat buď ve formě jednorázového servisu, nebo naopak v podobě pravidelných úklidových prací v termínech a intervalech, které uznáte za vhodné.

Generální úklid domácností
Generální úklid domácnosti

O ceně služby „Generální úklidy Brno“ rozhoduje především rozsah prací a pravidelnost realizace. Přestože používáme moderní čisticí prostředky a techniku, a také s ohledem na to, že u nás pracuje spolehlivý stálý tým školených pracovníků (žádní brigádníci), dokážeme nabídnout opravdu precizně provedený generální úklid za cenu, která pro vás bude více než přátelská.

Naše nejčastější realizace:

  • Generální úklidy garáží (Brno).
  • Generální úklidy komerčních prostor.
  • Generální úklidy kanceláří (Brno).
  • Generální úklidy skladových prostor.
  • Generální úklidy firemních objektů (Brno).
  • Generální úklidy bytových domů.
  • Generální úklidy restaurací (Brno).
  • Generální úklidy nemocnic.
  • Generální úklidy sportovišť (Brno).
  • Generální úklidy domácností.

Veškeré další dotazy na naše úklidové možnosti, cenu a termíny realizace prosím zasílejte mailem nebo ideálně telefonujte. Kontakt. Rozsah generálního úklidu upravíme dle vašich požadavků. 

Hudeček – specialista na úklid Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.