Žehlení Brno

Žehlení prádla - Brno
Žehlení prádla v Brně

Využijte služeb „žehlení Brno“, které vám nabízí naše firma. Neztrácejte svůj drahocenný čas nezábavnou prací. Nechte žehlení na nás, jsme precizní, rychlí a postaráme se o kvalitní vyžehlení jakéhokoliv typu prádla.  Prádlo si odvezeme a vyžehlené opět přivezeme k vám domů. Používáme různé žehlící techniky, které jsou ideální s ohledem na konkrétní typ prádla. Ani velké ložní prádlo pro nás není problémem, stejně tak si poradíme s košilemi. Jsme připraveni vám vyhovět téměř okamžitě. Zavolejte a my vám rádi sdělíme cenu žehlení, a především nejbližší možný termín.

Nejčastější servis:

  • Žehlení sukní (Brno).
  • Žehlení spodního prádla (Brno).
  • Žehlení kalhot (Brno).
  • Žehlení košil (Brno).
  • Žehlení triček (Brno).
  • Žehlení ložního prádla (Brno).

Jestliže se chcete dozvědět o službě „žehlení Brno“ více informací, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.