Úvodní strana > Služby

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Úklidové služby jsou určeny pro zájemce z Brna a okolí. Úklidový servis můžete využít v podobě jednorázové realizace, stejně tak poskytujeme i úklidové služby pravidelné. V takovémto případě se jedná o předem definovaný rozsah úklidových úkonů, které jsou poskytovány jak firmám, tak i soukromým osobám (domácnostem) v konkrétní předem dohodnuté termíny. Realizaci úklidových služeb provádí školený personál. Rádi bychom zdůraznili, že náš tým pracovníků je stálý, tj. brigádníky využíváme jen zřídkakdy. Víme, že kvalita úklidových služeb se dá garantovat pouze s pevným jádrem profesionálních pracovníků, proto toto pravidlo ctíme. Abychom mohli stanovit adekvátní cenu úklidových služeb, vždy provádíme obhlídku zakázky s ohledem na její rozsah a plnění. Na základě specifikace ze strany objednatele pak sestavíme nezávazné nacenění. Při poskytování úklidových služeb používáme veškeré moderní technologie a přístroje, které nám zaručují odpovídající efektivitu práce.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

1. Mycí automat Nilfisk BR700S

2. Kotoučový stroj včetně odsátí

a. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)

b. Podlahový automat Nilfisk CA 410

c. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

* Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1

* Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133

* Suchá metoda (VORWERK)


Pro úklidové služby spojené s čištěním čalouněného nábytku používáme:

EXTRAKTOR Puzzi 10/1

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.