Úklidové služby

Úklidové služby jsou určeny pro zájemce z Brna a okolí. Úklidový servis můžete využít v podobě jednorázové realizace, stejně tak poskytujeme i úklidové služby pravidelné. V takovémto případě se jedná o předem definovaný rozsah úklidových úkonů, které jsou poskytovány jak firmám, tak i soukromým osobám (domácnostem) v konkrétní předem dohodnuté termíny.

Realizaci úklidových služeb provádí školený personál. Rádi bychom zdůraznili, že náš tým pracovníků je stálý, tj. brigádníky využíváme jen zřídkakdy. Víme, že kvalita úklidových služeb se dá garantovat pouze s pevným jádrem profesionálních pracovníků, proto toto pravidlo ctíme. Abychom mohli stanovit adekvátní cenu úklidových služeb, vždy provádíme obhlídku zakázky s ohledem na její rozsah a plnění. Na základě specifikace ze strany objednatele pak sestavíme nezávazné nacenění. Při poskytování úklidových služeb používáme veškeré moderní technologie a přístroje, které nám zaručují odpovídající efektivitu každé úklidové služby. Přesvědčte se sami.

Často kladené otázky

Jste pojištěni na případné škody způsobené během provádění úklidu?

Nejprve je třeba zmínit, že naši zaměstnanci jsou školení na eliminaci možných škod, které mohou při vykonávání úklidových služeb nastat. Tato prevence je pro nás interně velmi zásadní.

Mimo výše uvedeného faktu máme samozřejmě sjednané i pojištění odpovědnosti za škody.

Jaký je váš postup pro zajištění bezpečnosti majetku během úklidu?

Každoročně prochází úklidoví pracovníci školením BOZP, jsou školeni na pracovní postupy při práci s čistícími prostředky, jednotlivé prostředky jsou důkladně popsané.

Dále taktéž dbáme na dodržování pravidel zadavatele, zvláště pak v oblasti kontroly přístupu do objektu.

Dokážete zajistit úklid na pravidelné bázi a je tato forma služeb levnější než jednorázový úklid?

Ano, běžně zajišťujeme pravidelné úklidové práce. Do ceny pravidelných úklidů není započítávaná doprava, v tomto pohledu je tato forma úklidových služeb cenově výhodnější.

Jaké jsou vaše pracovní hodiny a jste k dispozici i o víkendech?

Úklidové služby poskytujeme v čase, který se dohodne se objednatelem úklidového servisu. Takže úklid provádíme v brzkých ranních hodinách, ve večerním čase nebo o víkendech.

V kanceláři nás zastihnete každý pracovní den v rozmezí 8h-15h.

Co když nejsem spokojený/á s výsledkem úklidu?

Po dokončení jednorázových úklidů probíhá předání úklidu s dispečerkou, která odpovídá za rozsah a kvalitu provedené úklidové služby.

Pokud zjistíte nějakou „nedokonalost“ nebo nesrovnalost v rozsahu provedeného úklidu, je třeba to ihned komunikovat a přímo na místě tyto věci dořešíme. Je nejlepší vždy co nejdříve nedostatek upozornit.

Musím být doma během úklidu?

Ne, úklidový servis není primárně vázán na vaši nezbytnou přítomnost. Je potřeba prostor zpřístupnit, případně předat v předstihu klíče.

Cca 30 minut před dokončením úklidu (nebo dle domluvy) volá úklidová dispečerka klientovi a informuje ho o přesném času ukončení prací a domluví se na předání, případně zabouchnutí dveří, dle požadavku klienta.

Jaké jsou vaše platební metody a jaký je postup pro platby?

U jednorázových úklidů preferujeme platbu v hotovosti oproti vydání daňového dokladu. U pravidelných úklidů je platba řešena zpravidla bankovním převodem na základě vystaveného daňového dokladu.

Jaké jsou vaše požadavky na přístup k mému objektu pro účely realizace úklidových služeb?

Žádné, pouze je třeba zajistiti zpřístupnění prostor určených k úklidu. U strojového čištění je třeba mít zabezpečený přístup k vodě a elektrice, ale i s tímto si dokážeme poradit, jen je třeba dopředu o případných realizačních komplikací informovat.

Jaké úklidové služby pro domácnosti nabízíte?

Úklid domácnosti nabízíme jak ve formě jednorázové služby, tak i pravidelného úklidu opakujícího se v domluvených intervalech. V rámci úklidu domácnosti řešíme zpravidla mytí oken, čištění podlah, generální úklidy, úklid po rekonstrukci, úklid po nájemních, úklid před nastěhováním, strojové čištění podlah, pastování, strojové čištění koberců, sedaček a jiných čalounění. Lze realizovat i vymalování a následný úklid.

Rozsah úklidu domácnosti je stanoven dle požadavků klienta.

Jak dlouho trvá úklid standardní domácnosti a jak často by měl být prováděn?

Těžko standardizovat a průměrovat....každá domácnost je jinak velká, nejdéle většinou zabere úklid koupelny a kuchyně. Cca 5 hodin.

U nás je možné domluvit pravidelný úklid 1x týdně nebo 1x za 14 dní, případě i generální úklid 1x měsíčně.

Co zahrnuje standardní úklid domácnosti a co se považuje za doplňkové služby?

Standardní úklid domácnosti zahrnuje: setření prachu, umytí koupelny/toalety, umytí kuchyně (včetně trouby, mikrovlnky, dle domluvy i lednice), vysátí a umytí podlah, dle domluvy okna (včetně rámů, žaluzií) a dveře.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.