FAQ

Dostanu doklad o provedení úklidové služby?

Samozřejmě, že pokud vyžadujete daňový doklad, pak jej dostanete, a to s předepsanými formálními údaji dle běžných zvyklostí daňových dokladů: datum, jméno, sídlo a IČ, položkový rozpis služeb s cenou, celková cena a podpis.

Jak zjistit cenu úklidové služby?

Cenu úklidových prací zjistíte poptáním (mailem, telefonicky). Další možností je prozkoumání našeho webového ceníku. Ceník úklidových služeb je do určité míry orientační, neboť nezohledňuje individuální podmínky s ohledem na typ a rozsah realizace úklidových úkonů. Stejně tak neumí zohlednit podmínky zjištěné přímo na místě realizace.

Závazná cena je vždy určena na místě, je to právě proto, že se na místě zjistí veškeré detailní podmínky a okolnosti realizace úklidových služeb.

Pravidelné úklidy a velkoobjemový úklidový servis jsou kalkulovány individuálně a cena úklidu je stanovena vzájemnou dohodou. U těchto zakázek rozsáhlejšího či specifičtějšího charakteru se zárukou dlouhodobější spolupráce lze dohodnout individuální ceník úklidové služby. Firmám a institucím se snažíme při úklidu vyjít maximálně vstříc, a to nejen cenou.

Jaká je odbornost úklidového týmu?

Velkou přednost oproti konkurenci máme v zajištění úklidových prací výhradně vlastními zaměstnanci, kteří jsou nepřetržitě k dosažení, mají dlouholeté zkušenosti, a především si pravidelně zvyšují svou odbornost. Ať už se to týká specifických úklidových úkonů, tak i ovládání speciálních strojů určených pro jednotlivé realizace. Díky tomu garantujeme včasnost a preciznost úklidu.

Jakou mechanizaci pro úklid používáme?

Pro realizaci běžných úklidových služeb používáme profesionální stroje, pomůcky a zařízení, které se nám za dobu poskytování našich úklidových služeb osvědčily.

Pro specifičtější realizace úklidu disponujeme vlastními moderními stroji značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher. Ty používáme především pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb. Přesněji se jedná o:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučové stroje včetně odsátí
  • KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  • Podlahový automat Nilfisk CA 410
  • Jednokotoučový drhnoucí stroj

Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 1. Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 2. Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 3. Suchá metoda (VORWERK)

S jakými prostředky provádíme úklid?

Úklidové prostředky používané při poskytování úklidových služeb musí plnit několik základních hledisek dle naší interní filozofie. Musí být spolehlivé a s hygienickou certifikací, ekologické. Proto odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné s ohledem na zájmy klienta. Výrobce dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou blízké i pro naši úklidovou firmu, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Pro stroje, které mají s ohledem na účinnost a specifičnost metody používáme předepsané originální prostředky. Příkladem je aplikace přírodního a vysoce účinného čisticího prostředku Vorwerk Kobosan Active na koberce při jejich čištění suchou metodou Vorwerk.

Primární působnost v lokalitách

Naše lokální orientace je daná sídlem naší úklidové firmy. Toto sídlo je v Brně. Jsme tudíž zaměřeni především na město Brno a jeho okolí, kde také uskutečňujeme hlavní podíl úklidových služeb. Mimo centra Brna poskytujeme úklid jmenovitě v těchto okolních lokalitách: Kuřim, Rosice, Slavkov u Brna, Čebín, Zbýšov, Židlochovice, Kounice, Knínice, Rajhrad, Březina apod. Mimo výše uvedených lokalit řešíme strojové čištění pro lokality: Hodonín, Moravský Krumlov, Černá Hora. Přestože nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že vám neposkytneme úklidové služby. Vše je o vzájemné domluvě.

Jaký objem úklidových služeb dokážeme pokrýt

Díky vysoké znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v oblasti úklidu, jsme schopni zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací. Naši zákazníci působí ve státním, korporátním, družstevním i soukromém sektoru. V soukromém sektoru je zpravidla zákazník nejnáročnější. Tato skutečnost je pro nás více než potěšující, protože značná část námi uklízených objektů se nachází právě ve vlastnictví soukromém. Pečujeme o firemní sídla, bytové domy, komerční prostory i RD.

Jaká je historie a zkušenosti vaší úklidové služby

Náš vstup na trh úklidových služeb spadá do roku 1998. Službám v oblasti úklidu a drobných služeb v oboru údržby se naše úklidová firma věnuje bez přestání od výše uvedeného data. Mezi primární služby od počátku naší existence patří úklid komerčních objektů, firem, bytových i rodinných domů a domácností včetně čištění koberců a žaluzií. Naší základní filozofií je kvalitně profesně odvedená úklidová služba a cenová dostupnost úklidových služeb. Tomuto záměru je přizpůsobena nabídka i příznivá cenová úroveň našich úklidových služeb. K dosažení požadované kvality používáme profesionální techniku a čistící prostředky vybraných dodavatelů patřících ke špičce v tomto oboru.

Reference úklidového servisu si můžete vyžádat zde.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.