Vánoční úklid Brno

Vánoční úklid pro vás nemusí být pohroma a nevyřešitelná starost! Nestíháte dokonale uklidit vaši domácnost před vánočními svátky? Chcete využít toho, že zaměstnanci nebudou v kanceláři a pořádně uklidit všechny prostory? Užijte si tentokrát Vánoce bez starostí a objednejte si úklidové služby od Úklidový servis Hudeček. 

Návštěvy v období Vánoc jsou v rodinách i ve firmách brány jako velmi důležité. Lidé chtějí návštěvy dostatečně pohostit, pochlubit se čistým a uspořádaným interiérem. Právě proto řeší s adekvátní vážností i předvánoční úklid. Aby vše bylo připraveno na pohodové prožití Vánoc. A to je právě ten moment, kdy se z Vánoc může stát noční můra plná shonu nejen kvůli řešení dárků, pečení cukroví, ale právě i z důvodu naplánovaného vánočního úklidu. Ulevte si, nechte si prostor jen na dárky nebo přípravu cukroví. Nechejte vánoční úklid na nás.

O vánoční úklid vaší domácnosti se postarají zaměstnanci s dlouhodobou praxí. Zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a seznamování s novinkami v odvětví úklidových prostředků. Cena služby vánoční úklid je 250 Kč/hodinu.

Jaké úklidové služby před Vánoci poskytujeme? 

Vánoční úklid obvykle provádíme dle předem specifikovaných požadavků na činnosti objednatele. Velký zájem je o generální úklid. Provádíme například:

  • mytí oken,
  • mytí žaluzií,
  • utření prachu,
  • otření věcí na poličkách,
  • vymývání skříněk,
  • čištění koberců,
  • čištění sedaček,
  • čištění podlah,
  • úklid koupelny včetně péče o obklady a sanitární zařízení,
  • úklid kuchyně včetně čištění skříní a polic.

Veškeré činnosti jsou na individuální domluvě. Specifické požadavky spojené s vánočním úklidem umíme vyřešit. Můžeme např. instalovat i vánoční výzdobu.

Technologie používané v rámci vánočního úklidu

Při vánočním úklidu používáme pouze moderní a výkonné úklidové stroje značek Kärcher, Vorwerk, Nilfisk. Cílem je efektivnost vánočního úklidu. Využíváme úklidové prostředky od české firmy Alfa Classic a.s., které jsou vysoce účinné a cenově dostupné. Prostředky jsou šetrné k životnímu prostředí.

Povánoční úklid v Brně a okolí

Návštěvy v období Vánoc někdy dokážou udělat pořádný nepořádek. Drobky a fleky na koberci od jídla, vylité pití na sedačce nebo upatlané kliky u dveří. Užijte si ještě chvilku vánoční pohodu a neváhejte nás kontaktovat. S vánočním úklidem si poradím rychle a efektivně. 

 

Ostatní úklidové služby:

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: vánoční úklid, povánoční úklid, úklid na Vánoce.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.