Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Údržba zeleně a sekání trávy Brno

Údržba zeleně a sekání trávy Brno

Naše služby zahrnují i profesionální péči o venkovní prostory. Chcete, aby o váš dům nebo firemní nemovitost bylo postaráno se vším všudy? Zvládneme to včetně údržby exteriérů budov. Ucelené portfolio služeb firmy pH servis HUDEČEK Brno zahrnuje také údržbu zeleně, sekání trávy, výhraby trávníků, prořezávání přerostlých a náletových rostlin a dřevin.

 

Údržba zeleně a sekání trávy Brno
Údržba zeleně a sekání trávy – pH servis HUDEČEK Brno

Údržba zeleně jako součást ucelených úklidových služeb

S komplexní péčí o vaši soukromou nebo podnikovou budovu to myslíme vážně, proto disponujeme vybavením a pracovníky i pro kvalitní péči o vaše zahrady a jiné zelené plochy. Zajistíme jednorázové i pravidelné sekání trávy, aby byla zelená plocha vždy upravená. Postaráme se o výhraby a vertikutaci pro zajištění perfektní kondice trávníku, zbavíme jej listí, větví, mechu i nepořádku.

Kromě sekání trávy zvládáme také likvidaci křovin, náletových dřevin a další nechtěné vegetace. Prořežeme, vytrháme a odvezeme vše, co do úhledné zahrady nebo reprezentativní zeleně před komerčním objektem nepatří. Naše 20leté zkušenosti jsou zárukou kvality odvedené práce, spolehlivosti a důvěryhodnosti. Vaše soukromí a bezpečnost jsou pro nás spolu s kvalitou prioritními hodnotami.

Vnitřní i venkovní úklid jedním tahem

Nedělejte si starosti s objednáváním zvláštní firmy na údržbu zeleně a úklid kanceláří nebo domu. Objednejte si ucelený úklidový servis a víc neřešte. Stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na 775 750 740. Budeme rádi, když se nám ozvete.

 Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.