Údržba zeleně a sekání trávy Brno

Naše služby zahrnují i profesionální péči o venkovní prostory. Primárně se jedná o sekání trávy, údržbu zeleně a sběr odpadků. Chcete, aby o váš dům nebo firemní nemovitost bylo postaráno se vším všudy? Precizní a spolehlivé řešení vašich starostí se sekáním trávníků a údržbou zeleně vám poskytne Úklid Hudeček Brno. 

Mezi nejčastější požadavky patří údržba zeleně, sekání trávy, výhraby trávníků, prořezávání přerostlých a náletových rostlin a dřevin.

 

Údržba zeleně a sekání trávy Brno
Údržba zeleně a sekání trávy – pH servis HUDEČEK Brno

Údržba zeleně jako součást ucelených úklidových služeb

S komplexní péčí o vaši soukromou nebo podnikovou budovu to myslíme vážně, proto disponujeme vybavením a pracovníky pro kvalitní péči o vaše zahrady a jiné zelené plochy. Zajistíme jednorázové i pravidelné sekání trávy, aby byla zelená plocha vždy upravená. Postaráme se o výhraby a vertikutaci pro zajištění perfektní kondice trávníku, zbavíme jej listí, větví, mechu i nepořádku.

Kromě služby "sekání trávy Brno" zajišťujeme také likvidaci křovin, náletových dřevin a další nechtěné vegetace. Prořežeme, ostříháme, vytrháme a odvezeme vše, co do úhledné zahrady nebo reprezentativní zeleně před komerčním objektem nepatří. Tento servis nazýváme souhrnně jako službu "údržba zeleně Brno".

Naše 20leté zkušenosti jsou zárukou kvality odvedené práce, spolehlivosti a důvěryhodnosti.

Vnitřní i venkovní úklid jedním tahem

Nedělejte si starosti s objednáváním zvláštní firmy na sekání trávy, úklid venkovních firemních prostor a úklid kanceláře nebo domu. Objednejte si kompletní úklidový servis a víc neřešte. Stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na 775 750 740. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Kompletní úklidový servis, stejně tak i službu "údržba zeleně a sekání trávy Brno" provádíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ke službám "sekání trávy Brno" a "úklid venkovních areálů", pak vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy. Přizpůsobíme se vašim požadavků, sdělte nám je.

 

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: údržba zeleně Brno, sekání trávy Brno, stříhání stromů Brno, stříhání keřů Brno, úklid venkovních prostor.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.