Úklid bytu Brno

Lavor na úklid bytů v brněÚklid bytu Brno - ilustrační foto

Níže jsou uvedeny všechny stránky, které jsou opatřeny štítkem „úklid bytu Brno“. Informujte se o možnostech úklidového servisu poskytovaného firmou Hudeček Brno, která patří ke specialistům na úklid domácností.

Disponujeme zkušenými úklidovým personálem, který ctí diskrétnost klienta, je zodpovědný a precizní při libovolné činnosti v rámci úklidu bytu. Naši zaměstnanci mají k dispozici moderní úklidová zařízení a přípravky, které jsou pro vás zárukou perfektně provedeného úklidu bytu.

Pokud z výpisu článků nezískáte potřebnou informaci o možnostech a rozsahu úklidu bytu, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@uklidhudecek.cz, nebo telefonovat na mobil 775 750 740, 775 750 745.

Úklid bytu provádíme nejčastěji na pravidelné bázi, jejíž rozsah a četnost jsou osobně domluveny při obhlídce bytu. U bytu se zpravidla řeší úklid podlah, vysávání, mytí toalet a koupelny, mytí klik, vynášení odpadků. Domluvit lze samozřejmě i jednorázový úklid bytu např. po rekonstrukci, malování apod.

Vyhledané výsledky pro: úklid bytu brno, nalezeno 5 výskytů.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.