Mytí oken

Mytí oken zřídkakdy patří k oblíbeným částem úklidu. Každý ale ví, že okna by se měla mýt nejméně dvakrát (a ideálně i vícekrát) ročně. Pokud se mytí oken věnujete opravdu neradi, je to pro vás fyzicky náročné nebo si zkrátka chcete jen ušetřit čas, profesionální mytí oken od firmy Hudeček Brno je přesně pro vás.

Proč si pro mytí oken vybrat právě firmu Hudeček?

Zajímá vás, zda se služba mytí oken prováděná profesionály opravdu vyplatí? Kromě toho, že jako odborníci na úklid používáme mnohem účinnější čisticí prostředky, než jsou ty běžně dostupné, existuje mnoho dalších důvodů, proč mytí oken přenechat zkušenějším:

 • Profesionální mytí oken prodlužuje životnost skla
  Na oknech se z vnější i vnitřní strany usazuje spoustu nečistot, které je potřeba čas od času odstranit. Pokud dojde k jejich většímu nahromadění, mohou se okna dokonce poškodit. 
 • Profesionální mytí oken je bezpečnější
  To platí zejména v případě mytí oken na větších budovách. Nebezpečí ale hrozí i při mytí těžko dostupných oken v domácnosti. Díky nám nemusíte riskovat nechtěné zranění a budete si moci pouze užívat perfektně čistá skla.
 • Profesionální mytí oken šetří čas i energii
  Díky službě mytí oken se můžete soustředit na jiné úkoly. Pokud chcete okna umýt opravdu důkladně, může to být časově náročnější. Proto je lepší svůj drahocenný čas ušetřit a povolat k mytí oken naši firmu.
 • Čistá okna působí lepším dojmem
  Nablýskané okenní tabule ohromí nejen vaši tchýni, ale třeba také klienty nebo zákazníky vaší firmy. Dobře umytá okna působí atraktivněji také zvenčí a pomohou vám přilákat nové zákazníky.

Ceník mytí oken

Pro rámcový přehled o cenách našich služeb si můžete prohlédnout ceník (u mytí oken používáme běžnou hodinovou sazbu). Mytí oken lze volitelně doplnit dalšími službami, jako je například profesionální mytí žaluzií. Službu mytí oken můžeme také spojit s jednorázovým úklidem nebo dalšími úkony.

Služba mytí oken Brno

Firma Hudeček nabízí službu profesionálního mytí oken v Brně a okolí. Po domluvě rádi přijedeme i jinam – cenu za dopravu naleznete v našem ceníku.

V případě zájmu o službu “mytí oken Brno” nás prosím kontaktujte nebo vyplňte formulář pro online poptávku s pomocí zeleného tlačítka.

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.