Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Úklid po stavebních pracích a malování Brno

Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček Brno

Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček BrnoÚklid po stavebních pracích a malování Brno - ilustrační foto

Máte za sebou rekonstrukci, malování či jiné stavební úpravy? Řemeslníci zanechali neuklizenou podlahu, zašpiněná okna, parapety a v interiéru se válí obaly a jiní zbytkový materiál? Pro klienty z Brna a okolí zajistíme úklid po jakémkoliv typu řemeslných prací. Jsme precizní, přitom ale rychlí, a především pracujeme za dobrou cenu.

Zaměřujeme se na:

  • Úklid po stavebních pracích (Brno)
  • Úklid po rekonstrukcích (Brno)
  • Úklid po malování (Brno)

Úklid po veškerých stavebních pracích provádíme profesionálními čisticími prostředky a případně i speciální mechanizací, která je šetrná k povrchům. Spolehnout se můžete také na to, že úklid po rekonstrukci nebo malování provádí osvědčení zaměstnanci, kteří dodržují diskrétnost a do detailu plní vaše požadavky.

Úklid po stavebních pracích lze realizovat v téměř jakémkoliv předem dohodnutém termínu a čase. Vašim přáním se plně přizpůsobíme.

Co se týká úklidu po stavebních pracích, pak k nejčastějším úkonům patří odklizení menších nánosů suti v interiéru např. po vysekávání drážek, hloubení děr apod. Hrubé nečistoty se odklidí, zamete se, utře se případný prachový film, vysaje nebo umyjí podlahy. Často je třeba v rámci úklidu po stavebních pracích umýt i okna a lustry.

V rámci úklidu po malování jsou úkony do značné míry podobné. Jen se více používá mokré čištění, a to opakovaně, aby se neobjevovaly po zaschnutí čmouhy na oknech nebo podlaze.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „úklid po stavebních pracích, rekonstrukcích a malování“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení.

Vaše brněnská úklidová firma.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.