Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček Brno

Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček BrnoÚklid po stavebních pracích a malování Brno

Máte za sebou rekonstrukci, malování či jiné stavební úpravy? Řemeslníci zanechali neuklizenou podlahu, zašpiněná okna, parapety a v interiéru se válí obaly a jiní zbytkový materiál? Pro klienty z Brna a okolí zajistíme úklid po jakémkoliv typu řemeslných prací. Jsme precizní, přitom ale rychlí, a především pracujeme za dobrou cenu.

Zaměřujeme se na:

  • Úklid po stavebních pracích (Brno)
  • Úklid po rekonstrukcích (Brno)
  • Úklid po malování (Brno)

Úklid po veškerých stavebních pracích provádíme profesionálními čisticími prostředky a případně i speciální mechanizací, která je šetrná k povrchům. Spolehnout se můžete také na to, že úklid po rekonstrukci nebo malování provádí osvědčení zaměstnanci, kteří dodržují diskrétnost a do detailu plní vaše požadavky.

Úklid po stavebních pracích lze realizovat v téměř jakémkoliv předem dohodnutém termínu a čase. Vašim přáním se plně přizpůsobíme.

Co se týká úklidu po stavebních pracích, pak k nejčastějším úkonům patří odklizení menších nánosů suti v interiéru např. po vysekávání drážek, hloubení děr apod. Hrubé nečistoty se odklidí, zamete se, utře se případný prachový film, vysaje nebo umyjí podlahy. Často je třeba v rámci úklidu po stavebních pracích umýt i okna a lustry.

V rámci úklidu po malování jsou úkony do značné míry podobné. Jen se více používá mokré čištění, a to opakovaně, aby se neobjevovaly po zaschnutí čmouhy na oknech nebo podlaze.

Kompletní úklidový servis, stejně tak i službu "úklid po stavebních pracích a malování Brno" řešíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „úklid po stavebních pracích, rekonstrukcích a malování“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení.

Vaše brněnská úklidová firma.

Proč využít služby úklidové firmy Hudeček

Stačí kontaktovat naši firmu, domluvit rozsah a termín úklidu. Provádíme úklid po rekonstrukcích, ať už se jedná o odklizení větších interiérových nečistot (zaschlá malta apod.), tak i úklid staveb po malování apod. Stavbu vždy předáváme v dokonale čistém stavu včetně vyluxování a případně i umytí oken. Můžete si být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných služeb, které provádí naši zkušení zaměstnanci. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků s tématem „úklid staveb Brno“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@uklidhudecek.cz, případně telefonovat na jeden z mobilů: 775 750 740, 775 750 745.

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: stavební úklid, úklid po malování Brno, úklid po řemeslnících Brno, úklidové práce na stavbě, úklid na stavbě.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.