Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček Brno

Úklid po stavebních pracích a malování – Hudeček BrnoÚklid po stavebních pracích a malování Brno

Jak uklidit po rekonstrukci rychle a prcizně? Svěřte tuto starost profesionálům. Máte za sebou rekonstrukci, malování či jiné stavební úpravy? Řemeslníci zanechali neuklizenou podlahu, zašpiněná okna, parapety a v interiéru se válí obaly a jiní zbytkový materiál? Pro klienty z Brna a okolí zajistíme úklid po jakémkoliv typu řemeslných prací. Jsme precizní, přitom ale rychlí, a především pracujeme za dobrou cenu.

Zaměřujeme se na:

  • Úklid po stavebních pracích (Brno a okolí)
  • Úklid po rekonstrukcích (Brno a okolí)
  • Úklid po malování (Brno a okolí)

Stavební úklid může být pro vás hračkou

Úklid po veškerých stavebních pracích provádíme profesionálními čisticími prostředky a případně i speciální mechanizací, která je šetrná k povrchům. Spolehnout se můžete také na to, že úklid po rekonstrukci nebo malování provádí osvědčení zaměstnanci, kteří dodržují diskrétnost a do detailu plní vaše požadavky.

Úklid po stavebních pracích lze realizovat v téměř jakémkoliv předem dohodnutém termínu a čase. Vašim přáním se plně přizpůsobíme.

Co se týká úklidu po stavebních pracích a rekonstrukcích, pak k nejčastějším úkonům patří odklizení menších nánosů suti v interiéru např. po vysekávání drážek, hloubení děr apod. Hrubé nečistoty se odklidí, zamete se, utře se případný prachový film, vysaje nebo umyjí podlahy. Často je třeba v rámci úklidu po stavebních pracích umýt i okna a lustry.

V rámci úklidu po malování jsou úkony do značné míry podobné. Jen se více používá mokré čištění, a to opakovaně, aby se neobjevovaly po zaschnutí čmouhy na oknech nebo podlaze.

Kompletní úklidový servis, stejně tak i službu "úklid po stavebních pracích a malování Brno" řešíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky, kteří nedokážou garantovat náš interní kodex kvality služeb. Úklid po rekonstrukci není snadnou činností, obsahuje více úkonů, proto ho mohou provádět jen vysoce schopní lide.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „úklid po stavebních pracích, rekonstrukcích a malování“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení.

Úklid po malování

V rámci úklidu po malířích se provádí tyto bežné úkony:

  1. Odstranění ochranných fólií nebo pásek používaných k ochraně povrchů.
  2. Smetení podlahy od drobných zbytků z malování a jiných nečistot.
  3. Mokré odstranění zaschlých kapek z nábytku, podlah a dalších povrchů.
  4. Umytí okenních rámů a čištění skleněných ploch od barvy.

Samozřejmě, že v rámci úklidu po malování jsme schopni a hlavně ochotni provést další konkrétní specifické úkony, které si vyžádá zadavatel.

Proč využít službu "úklid staveb Brno" od nás?

Stačí kontaktovat naši firmu, domluvit rozsah a termín úklidu. Provádíme úklid po rekonstrukcích (vč. úklidu po malování), ať už se jedná o odklizení větších interiérových nečistot (zaschlá malta apod.), tak i úklid staveb po malování apod. Stavbu vždy předáváme v dokonale čistém stavu včetně vyluxování a případně i umytí oken. Můžete si být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných služeb, které provádí naši zkušení zaměstnanci. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků s tématem „úklid staveb Brno“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@uklidhudecek.cz, případně telefonovat na jeden z mobilů: 775 750 740, 775 750 745.

Úklid po rekonstrukci a jeho cena?

Cenu služby "úklid po rekonstrukci" může ovlivnit několik faktorů. Patří sem především rozsah provedené rekonstrukce, tedy jak velký rozsah úklidu je třeba zajistit. Zda se jedná o celý dům nebo jen byt či jen nějaký pokoj. Stejně tak cenu úklidu po rekonstrukci ovlivňuje to, jaký typ rekonstrukce byl proveden, zda je nečistot a nepořádku mnoho, nebo stačí naopak jen setřít prach a umýt podlahu… Velikost a typ budovy, tedy rozsah uklízených ploch a stupeň znečištění po provedené rekonstrukci tedy hrají největší roli. S cenovou náročností úklidu po rekonstrukci následně souvisí i faktory: dostupnost, rychlost (počet pracovníků potřebných na zvládnutí v daném čase), speciální úklidové prostředky či metody.

-----------------------

Tato služba je charakterizována těmito vyhledávacími dotazy: stavební úklid, úklid po malování Brno, úklid po řemeslnících Brno, úklidové práce na stavbě, úklid na stavbě. Taktéž: úklid stavby, úklid po rekonstrukci, úklid staveb, úklid po rekonstrukci cena.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.