Úklid bytových domů Brno

úklid domů, domácností Brno
Úklid domů a přilehlého okolí
v Brně

Potřebujete pomoci s úklidem vašeho bytového domu? Jste z Brna či z okolí a chcete si sjednat jednorázový nebo stálý úklid? Obraťte se na profesionály z brněnské úklidové firmy, která má bohaté zkušenosti s úklidem bytových domů. Kvalitní, rychlé a spolehlivé úklidové služby od firmy pH servis HUDEČEK jsou dostupné každému. Nechejte si nezávazně nacenit službu "úklid bytových domů Brno".

Komplexní úklid bytových domů– kontaktujte nás!

Při úklidu bytových domů v Brně zajistíme:

úklid domácností Brno
Úklid bytového domu (úklid chodby) - Brno

 

 • úklid společných prostor vč. úklidu panelákových vchodů
 • úklid nebytových prostor panelového domu
 • pravidelný úklid panelákových chodeb a společných lodžií
 • úklid výtahu v paneláku

 

Na úklid bytových domů v Brně a okolí se specializujeme již dlouhou dobu. S námi máte jistotu, že veškeré úklidové práce budou odvedeny perfektně.

Na kvalitním provedení úklidových služeb si totiž dáváme opravdu záležet, neboť nám v první řadě jde o spokojenost našich klientů.

Pro úklid v paneláku máme veškeré potřebné prostředky, od profesionálních čisticích prostředků, až po moderní stroje, které nám pomáhají, aby vše bylo provedeno v té nejlepší kvalitě a preciznosti.

U zadavatelů úklidu panelových nebo bytových domů (zpravidla SVJ či družstva) je logický požadavek, aby úklid byl garantovaný smlouvou a proběhnul dle těchto charakteristik: pravidelnost dle smluveného časového harmonogramu, kvalita, cenová výhodnost. Chápeme, že družstva a SVJ nehodlají neustále řešit změnu poskytovatele úklidových služeb, ale chtějí mít dlouhodobou jistotu pravidelného kvalitního úklidu svého bytového či panelového domu. Jelikož tyto potřeby plně chápeme, je tento přístup zároveň hlavní filozofií naší práce.

Profesionální úklid bytových domů pro Brno a okolí

Úklid domácností v Brně
Úklid panelových domů - Brno

Služba "úklid bytových domů Brno" má libovolný rozsah dle vašeho přání.

Přemýšlíte-li nad tím, že si váš bytový dům zaslouží opravdu kvalitní úklidové služby, které ale nestojí enormně mnoho, jste na správné adrese. Stejně jako pro řadu našich spokojených klientů, i pro vás bude úklidová firma pH servis HUDEČEK určitě tím správným partnerem pro úklidové práce panelákových domů.

Ceník úklidu bytových domů:

 Název služby Druh práce Cena
Jednorázový a generální úklid Úklid - 1 pracovník 330 Kč/hod
Jednorázový a generální úklid mimo pracovní dny Úklid - 1 pracovník 350 Kč/hod
Pravidelný úklid kanceláří Úklid - pro nacenění nás neváhejte kontaktovat zde od 300 Kč/hod
Pravidelný úklid bytových domů Úklid - pro nacenění nás neváhejte kontaktovat zde od 300 Kč/hod
Hospodyňské služby Žehlení prádla 330 Kč/hod
Ostatní služby 310 Kč/hod
Strojové čištění podlah - cena úklidové služby Plochy nad 200 m² mycím automatem od 5 Kč/m2
Mycím automatem po stavebních pracích od 7 Kč/m2
Mycím automatem + ochranná emulze od 75 Kč/m²
Kotoučovým strojem včetně odsátí 15 Kč/m2
Vysávání podlah po stavebních pracích 5 Kč/m2
+ čas pracovníka 350 Kč/hod
Strojové čištění koberců - cena úklidové práce Suché vysátí koberců klepací hubicí 20 Kč/m2
Extraktorem - minimálně 500 Kč 18 Kč/m2
Kotoučovým strojem + extraktorem 25 Kč/m2
Suchou metodou (VORWERK) 30 Kč/m2
Silné znečištění (odstranění skvrn) dle dohody
+ čas pracovníka 350 Kč/hod
Čištění čalouněného nábytku - cena Židle 70 Kč
Kancelářská židle, křeslo 120 Kč
Sedací souprava dvoumístná 240 Kč
Sedací souprava třímístná 340 Kč
ostatní druhy čalouněného nábytku dle dohody
+ čas pracovníka 350 Kč/hod
Čištění žaluzií - cena úklidové služby Ruční čištění horizontálních žaluzií 330 Kč/hod
Dodání a montáž žaluzií dle individuální poptávky dle dohody
Údržbové práce - cena Sekání zahrady, vyklízecí práce a odklízení listí 400 Kč/hod.
Venkovní práce s vysokotlakým čističem 400 Kč/hod.
Doprava Brno mimo okrajové městské části 350 Kč/výjezd
ostatní dle dohody
 

Službu "úklid bytových domů Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly. Dbáme na kvalitu a preciznost našeho servisu. Proto pokud chcete řešit úklid společných prostor efektivně a za dobrou cenu, obraťte se na nás. Ceník úklidu bytových domů najdet zde.

Cenu úklidu bytů v paneláku nebo bytovém domě lze individualizovat s ohledem na četnost a délku smluvené spolupráce. 

Jestliže má zákazník individuální požadavky na úklid svého panelového domu (např. používání specifických čisticích prostředků nebo speciálních postupů), může to ovlivnit cenu úklidu bytového domu, která je standardně účtovaná.

Sdělte nám rozsah požadavku a pravidelnost. Požadujete celkový úklid bytových domů včetně prostranství před budovou, nebo naopak čistě jen úklid společných prostor bytových domů, nebo pouze úklid chodby v paneláku?

Pro více informací o službě "úklid bytových domů Brno" nás neváhejte kontaktovat, nebo nám jednoduše pošlete online poptávku! Úklid bytových domů Brno - cenu zašleme na vyžádání.

Jak často by se měl provádět úklid společných prostor v bytovém domě?

Úklid společných prostor v bytovém domě by se měl provádět minimálně jednou týdně. Pravidelný úklid zajišťuje hygienické prostředí, a to je důležité pro zdraví v šech obyvatel bytového domu, zejména pak v obdobích zvýšeného výskytu nemocí.

Pravidelný týdenní úklid společných prostor v bytovém domě taktéž eliminuje  hromadění nečistot. Když vidíte znečistění prostor, působí to negativně i na psychiku a tudíž kvalitu života v bytovém domě. Čisté prostory zásadně zlepšují dojem z bydlení a přispívají k lepšímu sousedskému soužití.

Pravidelný úklid společných prostor v domě pomáhá udržovat majetek v dobrém stavu. Kromě toho zajišťuje bezpečnost, protože čistota (hlavně podlah) snižuje riziko úrazů.

Úklid společných prostor bytových domů = klíč ke spokojenosti všech vlastníků

Úklid společných prostor bytových domů je nezbytnou součástí udržování čistoty a pohodlí pro všechny obyvatele. Tento důležitý proces zahrnuje čištění a údržbu společných/veřejných místností v bytových domech, kde se bez plánování úklidu těchto prostor, které patří „všem“, neobejdete.  Do společných prostor bytových domů řadíme:

 1. Vchodová hala
 2. Schodiště: jsou často nejvíce frekventovanými společnými prostory bytových domů. Pravidelný úklid schodišť zajistí bezpečnost a čistotu.
 3. Výtahy: pravidelný úklid výtahů nejenže zlepšuje jejich vzhled, ale také zvyšuje jejich životnost a bezpečnost.
 4. Chodby
 5. Prádelny, sušárny, lodžie...

Důvody placeného úklidového servisu

Předsedům SVJ či družstev netřeba vysvětlovat, že existuje několik objektivních důvodů, proč je lepší svěřit úklid společných prostor do rukou profesionální úklidové firmy namísto jednotlivých obyvatel/nájemců domu.

První důvod je jasný, tedy efektivnější, důkladnější a kvalitnější úklid, na rozdíl od odfláknutého úklidu nájemníkem. Tento problém je častý a určitě nám předsedové SVJ dají za pravdu.

Úklidové firmy mají odpovídající počet pracovníků, aby úklid společných prostor byl vždy prováděn dle dohodnutého plánu a včas, je zajištěna i zastupitelnost osob z důvodu nemoci.

Co se týká hlediska ekonomické efektivnosti, pak je prokázané, že když se úklid společných prostor řeší prostřednictvím úklidové firmy, která sehraně a efektivně provádí rutinní domluvené úkony, pak pro SVJ nebo družstvo se jedná o ideální formu nákladů vůči garantované kvalitě a rozsahu úklidu v porovnání, když to řeší jednotliví nájemci a majitelé bytů.

K tomu je třeba zmínit, že úklid společných prostor nemusí chtít majitelé dělat, vždy existuje určitá část spoluvlastníků a nájemců (někdy je to i většina), kteří úklid osobně provádět nechtějí a chtějí za něj platit úklidové firmě. Rozhodnutí svěřit úklidu společných prostor do rukou profesionálů může také minimalizovat konflikty a spory mezi obyvateli ohledně úklidových povinností, kvality a rozsahu.

Cena úklidu společných prostor

Cena úklidu společných prostor se stanovuje především dle rozsahu, četnosti prováděného úklidu. Tudíž logicky, čím větší je prostor a čím častěji je potřeba úklid společných prostor provádět, tím tím vyšší cena je účtována za tento servis. Například prostory s enormním provozem, jako jsou kancelářské budovy nebo nákupní centra, vyžadují větší frekvenci úklidového servisu.

Vzhledem k těmto faktorům je cena úklidu společných prostor proměnlivá a může se lišit v závislosti na konkrétních okolnostech a podmínkách. Na základě přesného definování požadavků zadavatele je cena úklidu přesně definována.

 

Proč úklid bytových domů realizovat s námi?

 • realizace úklidu bytovek v termínu a času dle přání klienta
 • dlouholeté zkušenosti s prováděním úklidu bytových domů
 • spolehlivost a preciznost při úklidu bytových a panelových domů
 • výhodná cena za provedení úklidu bytových domů díky efektivitě našich zaměstnanců
 • použití prvotřídních a osvědčených čisticích prostředků v rámci úklidu bytových fomů

Výhodnost stálého servisu

Externí firma se specializací na úklid bytového domu přináší mnoho výhod pro majitele bytových domů. První a zřejmě nejzásadnější výhodou je profesionální přístup a zkušenosti, které externí úklidová firma umí nabídnout. Pracovníci specializující se na úklid bytových domů mají odborné znalosti a vybavení, které umožňují efektivně a kvalitně provádět úklid ve všech prostorách bytového domu. Když se o úklid bytového domu starají profesionálové, nemusí obyvatelé logicky řešit nákup čisticích prostředků, organizaci úklidu, kontrolu provedení úklidu apod. Externí úklidová firma zajistí pravidelnost a konzistentnost úklidových prací. To znamená, že prostředí bytového domu je udržováno ve stálém čistém stavu bez kolísání kvality úklidu.

Mytí oken v paneláku / bytovém domě

Náročnost, resp. cena mytí oken v paneláku, se odvíjí od více faktorů.

 • Paneláky a bytové domy často dosahují větší výšky, a proto mytí oken vyžaduje speciální vybavení a techniky pro mytí ve výškových částech budovy. Roli hraje i nesnadný přístup k jednotlivým oknům u starší bytové zástavby apod.
 • V různých budovách jsou i různé typy oken, včetně zdvojených šroubovacích oken, francouzských oken nebo balkónových dveří. Některé specifičtější typy výplní mohou zdražovat cenu mytí oken.
 • Některé paneláky mohou vyžadovat častější mytí oken kvůli většímu znečištění s ohledem na lokalitu, ve které se nacházejí.

Úklid Hudeček Brno – specialista na úklid bytovek veškerého rozsahu. S námi je úklid společných prostor v paneláku hračkou.

------------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: úklid bytovek Brno, úklid bytových jednotek Brno, úklid pro SVJ Brno, úklid paneláků Brno. Dále také: úklid společných prostor Brno, úklid bytových domů, úklid společných prostor, úklid po vyklizení bytu Brno, úklid panelákových vchodů. Stejně tak: úklid panelových domů Brno, úklid bytových domů Brno, úklid bytového domu Brno, úklid paneláku Brno, úklid baráku. Všechny tyto výrazy chrakterizují naše služby.

Dotazy spojené s cenou našich služeb: úklid v paneláku cena, úklid paneláku cena, kolik stojí úklid v paneláku.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.