Úklid garáží a garážových stání Brno

Hromadí se ve vaší garáži nepořádek? Nevíte si rady s odolnou špínou? Nebo prostě nemáte čas ani náladu vše uklízet? Svěřte úklid garáží či garážových stání nám – odborníkům z Brna! Stačí nám zadat vaše požadavky a my vše zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti. Při úklidu garáží a garážových stání si snadno a rychle poradíme s veškerým nepořádkem či špínou, které potřebujete rychle zlikvidovat. Vaše garáž bude brzy zářit čistotou.

 

Pro profesionální úklid garáží či garážových stání v Brně nás neváhejte kontaktovat!

V oblasti úklidových služeb se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni a vybaveni na úklid jakýchkoli prostor – včetně garáží a garážových stání, kde je špínu často opravdu těžké vyčistit. My však máme k dispozici velmi účinné čisticí prostředky a moderní techniku od specializovaných firem, takže si poradíme i s tou nejodolnější špínou. Rádi zajistíme perfektní úklid garáží nebo garážových stání v Brně a okolí i vám.

Proč úklid garáží a garážových stání od nás?

Svěřte svou garáž nebo garážové stání do péče našim odborníkům. S úklidovými pracemi máme dlouholeté zkušenosti a úklid garáží provádíme rychle a operativně.

Úklid garáží a garážových stání v Brně a okolí si můžete sjednat jednorázově nebo pravidelně, přičemž ceny jsou vždy dostupné nejen pro podnikatele, ale také pro širokou veřejnost.

Zajistíme nejen úklid garáží a garážových stání pro Brno a okolí

Úklid garážových stání Brno
Úklid garážových stání Brno

Úklid od firmy pH servis HUDEČEK je rychlý a bezproblémový. Veškeré úklidové práce provádějí naši vyškolení pracovníci, kteří ke svým úkolům přistupují zodpovědně. Můžete se tedy spolehnout, že úklid vašich garáží nebo garážových stání bude proveden odborně a přesně, samozřejmě bez jakéhokoli poškození věcí, které v garáži máte.

Za kvalitou našich služeb si stojíme. Kontaktujte nás se svým požadavkem a ihned uvidíte, že své práci opravdu rozumíme! Kromě úklidu garáží vám rádi pomůžeme s jakýmkoli jiným druhem úklidu, ať už se jedná třeba o úklid domácností, profesionální čištění koberců nebo úklid administrativních budov. Při každém úklidu postupujeme rychle, diskrétně a spolehlivě. Uklidíme v době, v jaké to vyhovuje vám. Naši pečliví pracovníci jsou vám kdykoliv k dispozici!

Činnosti v rámci úklidu garáží

Úklid garáží a garážových stání – Hudeček BrnoÚklid garáží a garážových stání Brno - ilustrační foto

Služba „úklid garáží Brno“ je určena jak pro velké garážovací objekty, tak i pro menší firemní garážové plochy. Úklid garážových stání zajistíme také pro obchodní domy, bytové komplexy a rezidence s vlastním krytým parkovacím prostorem.

Služba „úklid garáží Brno“ zahrnuje čištění všech běžných povrchů, nejčastěji se jedná o

 • Úklid betonových garážových stání (Brno).
 • Úklid asfaltových garážových stání (Brno).
 • Úklid anhydritových povrchů garážových stání (Brno).

Poskytneme vám profesionální strojový i ruční úklid garáží od bahna, žvýkaček, olejových skvrn, písku a jiných nánosů. Podlaha vašich garáží bude opět jako nová, a především prokoukne zašlé vodorovné značení.

 

Ceník úklidové služby 

Na orientační cenu se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: úklid garáží Brno, úklid garážových stání Brno.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.