Úvodní strana > Služby > Stálý úklid Brno

Stálý úklid Brno

Chcete mít svou domácnost nebo firmu pořád jako ze škatulky, ale máte málo času na pravidelný úklid? Přenechejte starosti o stálý úklid v Brně a okolí profesionálům! Naše úklidová firma vám ráda zajistí dlouhodobý úklid domů, domácností, firem a dalších objektů či prostor. Stálý úklid s profesionálním servisem a příznivými cenami, to jsou úklidové služby pH servis HUDEČEK.

Stálý úklidStálý úklid Brno - ilustrační foto


Odborný a pečlivý stálý úklid – neváhejte nás
kontaktovat!

 

Aby se nám doma dobře žilo a ve firmě dobře pracovalo, je zapotřebí mít kolem sebe uklizeno. Jestliže už vám nepořádek přerůstá přes hlavu, ale nemáte čas jej průběžně uklízet, rádi vám pomůžeme. Při dlouhodobém úklidu v Brně a okolí samozřejmě využíváme moderní techniku a vysoce účinné čisticí prostředky od renomovaných výrobců.

Rádi vám pomůžeme s jakýmkoli druhem úklidu, a to kdykoliv v průběhu dne – uklízíme v době, která vyhovuje vám, stačí se vzájemě domluvit. Naši pracovníci jsou zcela diskrétní a veškeré provedené práce podléhají pečlivé kontrole. Úklidové služby od firmy pH servis HUDEČEK jsou komplexní a můžete si být jisti, že uklízíme s maximální pečlivostí.

Stálý úklid Brno – jsme vám k dispozici v následujících oblastech:

 

 

Zařídit si stálý úklid pro Brno a okolí je hračka. Stačí nám zavolat nebo napsat. Upřesníme si vaše požadavky a dlouhodobý úklid může začít! Garantujeme vám, že uklizeno budete mít vždy důkladně. S našimi pracovníky totiž máte jistotu, že jde o skutečné profesionály, neboť si je pečlivě vybíráme a důkladně proškolujeme tak, aby byl úklid pokaždé proveden k vaší plné spokojenosti.

Mimo stálý pravidelný úklid zajišťujeme i jednorázový úklid.

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .
 

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.