Čištění žaluzií Brno | Úklid Hudeček

Čištění žaluzií Brno | Úklid HudečekČištění žaluzií Brno - ilustrační foto

Mytí a čištění žaluzií? Každý určitě řekne, že je to pěkně otravná činnost. A má pravdu.

Právě proto jsme tu pro vás, abyste nemuseli ztrácet čas s tak pracnou činností, jako je čištění žaluzií. Je pravda, že žaluzie jsou místem, které je doslova magnetem na prach, a přitom se tento prach nedá lehce setřít, neboť pokud chcete pečlivě umýt žaluzie i mezi lamelami obou stran, tak věřte, že v ten moment přichází ona titěrně odpudivá práce. Takže to prost nechejte na nás.

Specializujeme se na čištění žaluzií. Objednat u nás můžete:

 • čištění horizontálních žaluzií
 • čištění vertikálních žaluzií

Prach a nečistoty usazované v žaluziích je třeba jednou za půl roku vyčistit. Předejdete tak nejen pohledu na nevzhlednou špínu, ale především nebudou váš organizmus ohrožovat bakterie a alergeny usazené právě v lamelách žaluzií. V rámci služby „čištění žaluzií Brno“ používáme nejen účinné prostředky s vynikajícím dezinfekčním účinkem, ale hlavně máme speciální pomůcky a známe metody, jak provést čištění žaluzií co nejprecizněji i v místech, která jsou pro vyčištění problematická.

Jsme připraveni se vrhnout poskytnout vám službu "čištění žaluzií Brno" tokamžitě. Stačí nás kontaktovat, sdělit ná, zda jde o čištění vertikálních nebo horizontálních žaluzií. Dále nás informujte o počtu žaluzií, které potřebujete vyčistit. Následně si stanovíte přesný termín realizace tak, aby to vyhovovalo vašemu časovému plánu. My se přizpůsobíme.

Kde provádíme čištění žaluzií

 • Čištění žaluzií v domácnostech.
 • Čištění žaluzií v komerčních objektech.
 • Čištění žaluzií v kancelářských objektech.
 • Čištění žaluzií zdravotnických objektů.
 • Čištění žaluzií budov veřejné správy.

Jaké typy žaluzií čistíme

Čistíme všechny druhy horizontálních i vertikálních želuzií. Umíme si poradit s kovem, plastem, dřevem i textilií. Nejčastěji provádíme čištění interiérových žaluzií, ale rádi se s vámi domluvíme na čištění žaluzií v exteriéru. 

Jak zpravidla probíhá standardní čištění vertikálních žaluzií?

Příprava: Začínáme tím, že všechny žaluzie zkontrolujeme ohledně míry znečištění. Připravíme si měkký kartáč na prach, vakuovací nástavec s měkkými štětinami (nebo prachovku) a jemný čisticí roztok.

Vytřeme prach s použitím měkkého kartáče z obou stran lamel, a to od horní části dolů. Následně žaluzie vysajeme s vakuovacím nástavcem s měkkými štětinami. Po tomto suchém čištění si připravíme speciální čisticí roztok a navlhčeným hadříkem setřeme každou lamelu z obou stran. Poté setřeme suchým jemným hadříkem a po zaschnutí zkontrolujeme výsledek, případně opakujeme krok s jemně namočeným hadříkem.

Jaké prostředky pro umývání a čištění žaluzií používáme

Mytí žaluzií provádíme pomocí vody a speciálního čistícího prostředku. Čistící prostředky jsou šetrné a nepoškozují materiály. Umývání žaluzií, kde by nebylo možné použití čisticích tekutin, tam samozřejmě provádíme pouze suché čištění. Jedná se především o žaluzie a stínění z papírových materiálů.

Službu „čištění žaluzií Brno" provádíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé a nevyškolené brigádní síly. Čištění žaluzií vyžaduje pečlivý přístup a odpovídající čisticí přípravky, aby byl dosažen kýžený efekt.

Svěřte to odborníkům .... víme, jak na mytí žaluzií

Víme, jak efektivně čistit žaluzie a dosáhnout precizních výsledků. Čištění žaluzií může být náročné a zdlouhavé, proto je lepší svěřit tuto neoblíbenou úklidovou činnost do rukou odborníků na mytí oken a žaluzií. Naše léty prověřené postupy a speciální vybavení zajistí, že vaše žaluzie budou dokonale čisté.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „čištění žaluzií Brno“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení. Čištění žaluzií ve firmách zpravidla probíhá v době, kdy nejsou pracovníci přítomni. Pro čištění žaluzií se používají speciální pomůcky a přípravky.

Komplexní úklidový servis, stejně tak i službu "čištění matrací Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly.

Proč čištění žaluzií od nás?

 • rychlé a efektivní provedení čištění žaluzií
 • dlouholeté zkušenosti s čištěním žaluzií
 • výhodná cena za čištění žaluzií dle rozsahu zakázky
 • použití prvotřídních a osvědčených čisticích prostředků a metod

Vaše osobní úklidová firma Brno.

 

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: čištění žaluzií Brno, vysávání žaluzií Brno, mytí žaluzií Brno, ometání žaluzií Brno, žaluzie čištění, umývání žaluzií, jak na mytí žaluzií.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.