Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Čištění žaluzií Brno

Čištění žaluzií – Hudeček Brno

Čištění žaluzií Brno | Úklid HudečekČištění žaluzií Brno - ilustrační foto

Prach a nečistoty usazované v žaluziích je třeba jednou za půl roku vyčistit. Předejdete tak nejen pohledu na nevzhlednou špínu, ale především nebudou váš organizmus ohrožovat bakterie a alergeny usazené právě v lamelách žaluzií. V rámci služby „čištění žaluzií Brno“ používáme nejen účinné prostředky s vynikajícím dezinfekčním účinkem, ale hlavně máme speciální pomůcky a známe metody, jak provést čištění žaluzií co nejprecizněji i v místech, která jsou pro vyčištění problematická.

Jsme připraveni se vrhnout na čištění žaluzií téměř okamžitě. Stačí nás kontaktovat a domluvit si přesný termín realizace.

  • Čištění žaluzií v domácnostech.
  • Čištění žaluzií v komerčních objektech.
  • Čištění žaluzií v kancelářských objektech.
  • Čištění žaluzií zdravotnických objektů.
  • Čištění žaluzií budov veřejné správy.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „čištění žaluzií Brno“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.