Čištění žaluzií Brno | Úklid Hudeček

Čištění žaluzií Brno | Úklid HudečekČištění žaluzií Brno - ilustrační foto

Prach a nečistoty usazované v žaluziích je třeba jednou za půl roku vyčistit. Předejdete tak nejen pohledu na nevzhlednou špínu, ale především nebudou váš organizmus ohrožovat bakterie a alergeny usazené právě v lamelách žaluzií. V rámci služby „čištění žaluzií Brno“ používáme nejen účinné prostředky s vynikajícím dezinfekčním účinkem, ale hlavně máme speciální pomůcky a známe metody, jak provést čištění žaluzií co nejprecizněji i v místech, která jsou pro vyčištění problematická.

Jsme připraveni se vrhnout na čištění žaluzií téměř okamžitě. Stačí nás kontaktovat a domluvit si přesný termín realizace služby "čištění žaluzií".

Kde provádíme čištění žaluzií

  • Čištění žaluzií v domácnostech.
  • Čištění žaluzií v komerčních objektech.
  • Čištění žaluzií v kancelářských objektech.
  • Čištění žaluzií zdravotnických objektů.
  • Čištění žaluzií budov veřejné správy.

Jaké typy žaluzií čistíme

Čistíme všechny druhy horizontálních i vertikálních želuzií. Umíme si poradit s kovem, plastem, dřevem i textilií. Nejčastěji provádíme čištění interiérových žaluzií, ale rádi se s vámi domluvíme na čištění žaluzií v exteriéru. 

Jaké prostředky pro čištění žaluzií používáme

Mytí žaluzií provádíme pomocí vody a speciálního čistícího prostředku. Čistící prostředky jsou šetrné a nepoškozují materiály. 

Službu „čištění žaluzií Brno" provádíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé a nevyškolené brigádní síly. Čištění žaluzií vyžaduje pečlivý přístup a odpovídající čisticí přípravky, aby byl dosažen kýžený efekt.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „čištění žaluzií Brno“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám obratem poskytneme detailní informace, sdělíme předběžnou realizační cenu i možný termín provedení. Čištění žaluzií ve firmách zpravidla probíhá v době, kdy nejsou pracovníci přítomni. Pro čištění žaluzií se používají speciální pomůcky a přípravky.

Vaše osobní úklidová firma Brno.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.