Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Vymetání pavučin Brno

Vymetání pavučin – Hudeček Brno

Vymetání pavučin | Úklid BrnoVymetání pavučin Brno - ilustrační foto

Nedejte pavučinám šanci. Zavolejte, vymetání pavučin je pro nás hračkou, stejně jako další úklidový servis. Váš interiér bude jako ze škatulky, od podlah až po strop. Máme šikovné ruce, a především skvělé úklidové pomůcky, se kterými rychle a pečlivě pročistíme rohy, prostory za nábytkem a vymeteme pavučiny na stropě.

Nemáte čas věnovat se úklidu, pak si objednejte náš servis. Vymeteme nejen pavučiny, ale umyjeme podlahy, očistíme okna, vyluxujeme a utřeme prach. Rozsah úklidu se odvíjí od vašich požadavků. Spolehněte se na naši preciznost, rychlost, diskrétnost a samozřejmě dobrou cenu. Služby poskytujeme ideálně i ve formě pravidelného úklidu, který si objednávají nejčastěji provozovatelé obchodů, kancelářských a komerčních prostor.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně vymetání pavučin a dalšího doplňkového úklidu, pak nás určitě kontaktujte. Sdělíme vám cenu, dohodneme rozsah prací a termín úklidu, který je pro vás nejvhodnější.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.