Čištění sedacích souprav Brno

Stala se nehoda a vaše téměř nová sedací souprava byla znečištěna nebo naopak vaše stará oblíbená sedačka už je za dobu svého používání natolik přirozeně znečištěná a její barvy jsou vybledlé a je potřeba ji obnovit? Řešením je odborné čištění sedacích souprav od firmy Hudeček Brno. Ptáte se, proč starou sedací soupravu čistit? Odpověď je jednoduchá – profesionální čištění sedaček od firmy Hudeček Brno je minimální investicí na rozdíl od pořízení sedačky nové (nebo jejího přečalounění).

Proč službu "čištění sedaček Brno" objednat u nás?

Přestože v rámci čištění sedaček používáme kombinaci moderních technologií, speciálních technik a profesionálních přípravků, do velké míry záleží výsledek čištění sedačky na zkušenosti, pečlivosti, a především znalosti konkrétního materiálu. Velkou roli hraje také typ a velikost daného znečištění. Ze zkušenosti víme, že nejdůležitější je příprava vhodné metody a čisticích prostředků.

Proto vždy přizpůsobujeme procesy čištění sedaček právě typu materiálu, kterým jsou čalouněny. Vynikající výsledek čištění sedaček má základ právě ve způsobu, jakým k danému typu znečištění přistupujeme a jaký konkrétní typ látky renovujeme. Nejčastěji provádíme:

Čištění sedacích souprav Brno

 • Čištění kožených sedacích souprav Brno.
 • Čištění bavlněných sedaček Brno.
 • Čištění koženkových sedacích souprav Brno.
 • Čištění sedaček z polyesteru.
 • Čištění sedaček z ostatních syntetických materiálů.

Kvalitní čištění sedaček

Kvalita provedené práce je pro nás věc, na které doslova pedantsky lpíme. Naši zaměstnanci tuto firemní filozofii 100% ctí ve všech ohledech své práce. Ať už se to týká čištění sedaček, obnovy vlasu čalouněné látky nebo jiných dílčích procesů našich služeb včetně dochvilnosti. Přesvědčte se sami, že na čištění sedaček nebo na vyčištění gauče jsme prostě dobří. Zajistíme čištění kožených sedaček.

Čištění sedačky BrnoČištění sedacích souprav Brno

Šetrné čištění čalounění sedaček

Poradíme si jak s jednobarevnou sedací soupravou, tak i s barevným vzorovaným provedením čalounění. Na čištění čalounění jsme machři. Nejen v případě luxusně čalouněných sedaček jsme velmi obezřetní a opatrní, přičemž používáme jen adekvátní čistící postupy a prostředky. Každá nečistota má své řešení, případně se postupy k odstranění některých velkých znečištění kombinují, aby byl efekt co nejlepší a přitom šetrný. Víme, jak na čištění čalounění - vybereme ideální metodu dle našich zkušeností.

Garantujeme vám šetrné čištění čalounění vašich sedaček. Na veškeré dosavadní zakázky ohledně čištění čalounění máme od klientů velmi pozitivní reakce.

Jaké typy čalounění sedaček čistíme?

Čalounění je typ materiálu, kterým jsou sedačky potaženy. Kromě klasického textilního čalounění je oblíbené také čalounění kožené, koženkové, síťované a v poslední letech také tzv. alcantara. Čalounění může mít různé vzory a hlavně barvy. Sedačky patří mezi vysoce namáhaný nábytek v domácnosti, a tak se postupně opotřebovává. My se věnujeme šetrné údržbě všech typů čalounění od koženkových po alcantaru. Používáme speciální přípravky a stroje, které čalounění ošetřují a navracím jim „život".

Používané technologie pro čištění čalounění sedaček

Čistič sedaček - EXTRAKTOR Puzzi 10/1:

 • Hygienická a efektivní metoda čištění čalounění.
 • Šetrné hloubkové čištění speciálních textilií.
 • Používáme i pro hloubkové čištění matrací.

Materiál sedaček, které čistíme

Čištění kožených sedaček

Kožené sedací soupravy jsou na údržbu snadné. Hravě zvládnou vylité červené víno i skvrny od čokolády. Stačí přetřít vlhkým hadrem a je to. Ale pozor. I kožené sedačky však ztrácí na kráse během opotřebení. Vytrácí se lesklá barva, kůže praská a zůstávají na ni viditelné škrábance. My o sedací soupravy pečujeme pomocí speciálních přípravků a impregnací, které prodlužují jejich životnost. 

Čištění sedaček z mikrovláken

Mikrovlákna nasávají vlhké či mastné skvrny jako houby. Rychle zasychají a nelze se jich snadno zbavit. My na odstranění skvrn na látkové sedačky používáme vysoce účinné profesionální přípravky. 

Čištění sedaček z mikroplyše

Sedačky z mikroplyše jsou sice příjemné na dotek, ale velmi špatně se čistí. Jedná se látku, která zanechává viditelné stopy nejen po nečistotách, ale i po špatně použitých přípravcích. Často se žmolkuje a bledne. Přenechte čištění těchto sedaček profesionálům.

Tepování sedaček - co to je a jak probíhá?

Tepování není nic jiného než výraz pro čištění jakéhokoliv čalounění. Může se jednat o čištění sedačekčištění koberce nebo čištění autosedaček. Tepování se provádí způsobem hloubkového strojového čištění, které zajistí čalounění bez skvrn, špiny, alergenů nebo parazitů. 

Dříve se pro tepování sedaček používala pouze horká voda s čistícím prostředkem, který byl ručně do sedačky zapracován. Dnes se již tepování provádění pomocí strojů, které jsou efektivnější a rychlejší. Stroje zajistí spolehlivé odstranění skvrn a navrátí sedačce vzhled.

Tipy na preventivní čištění gauče

Důkladné čištění gauče by mělo probíhat pravidelně za pomoci úklidové firmy, která používá vysoce účinné a šetrné přípravky. Občas se však stane, že dojde k ušpinění gauče, které je nutné odstranit okamžitě. Dlouho neváhejte, skvrny se totiž mohou vsáknout hluboko do materiálu sedačky. Skvrny se odstraňují nejlépe, když jsou čerstvé. Používejte světlé hadříky a destilovanou vodu, která nezanechává vápenné okraje. Reagujte rychle zejména při čištění skvrn od vína, krve, moči nebo čokolády.

V případě, že sídlíte v Brně či okolí, a máte zájem o čištění sedací soupravy, neváhejte nás kontaktovat. Obratem vám službu "čištění sedaček Brno" naceníme. Čištění sedaček není věda, jen je třeba vědět, jakou ideální metodu zvolit a jaké prostředky vybrat. Čištění pohovky pro vás zajistíme v nejbližším množném termínu. V případě, že čištění sedačky nelze technologicky provést na místě, pak v nezbytně nutných případech musíme zajistit převoz pohovky na čištění u nás ve firmě.

Tepování sedaček pro nás není problém. Metoda tepování je ve vybraných případech velmi efektivní.

Mimo jiné pro vás zajistíme také čištění koberců (Brno), čištění čalounění křesel a židlí, případně i veškeré služby úklidové firmy.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Vaše úklidová firma Hudeček Brno.

Komplexní úklidový servis, stejně tak i službu "čištění sedacích souprav Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly.

Ceník úklidové služby čištění sedaček

Na orientační cenu za čištění sedaček se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.