Čištění sedacích souprav Brno

Dříve nebo později přijde čas, kdy vaše sedací souprava potřebuje vyčistit, aby byla zase jako nová. Vypořádat se s pachy, nečistotami, bakteriemi, fleky, to chce zkušenosti a znalosti potřebných metod, které jsou vysoce efektivní. Přejete si čištění gauče, čištění kancelářských pohovek, tepování sedaček, strojové čištění sedaček u vás doma? Jsme připraveni vše zařídit. Profesionální čištění sedaček zařídíme v nejbližším možném termínu, který vám vyhovuje.

Informace o službě "čištění sedacích souprav Brno"

Stala se nehoda a vaše téměř nová sedací souprava byla znečištěna nebo naopak vaše stará oblíbená sedačka už je za dobu svého používání natolik přirozeně znečištěná a její barvy jsou vybledlé a je potřeba ji obnovit? Řešením je odborné čištění sedacích souprav od firmy Hudeček Brno. Ptáte se, proč starou sedací soupravu čistit? Odpověď je jednoduchá – profesionální čištění sedaček od firmy Hudeček Brno je minimální investicí na rozdíl od pořízení sedačky nové (nebo jejího přečalounění).

Proč službu "čištění sedaček Brno" objednat u nás?

Přestože v rámci čištění sedaček používáme kombinaci moderních technologií, speciálních technik a profesionálních přípravků, do velké míry záleží výsledek čištění sedačky na zkušenosti, pečlivosti, a především znalosti konkrétního materiálu. Velkou roli hraje také typ a velikost daného znečištění. Ze zkušenosti víme, že nejdůležitější je příprava vhodné metody a čisticích prostředků.

Proto vždy přizpůsobujeme procesy čištění sedaček právě typu materiálu, kterým jsou čalouněny. Vynikající výsledek čištění sedaček má základ právě ve způsobu, jakým k danému typu znečištění přistupujeme a jaký konkrétní typ látky renovujeme. Nejčastěji provádíme tyto typy služeb:

 • Čištění kožených sedacích souprav Brno.
 • Čištění bavlněných sedaček Brno.
 • Čištění koženkových sedacích souprav Brno.
 • Čištění sedaček z polyesteru.
 • Čištění sedaček z ostatních syntetických materiálů.

Kvalitní čištění sedaček

Kvalita provedené práce je pro nás věc, na které doslova pedantsky lpíme. Naši zaměstnanci tuto firemní filozofii 100% ctí ve všech ohledech své práce. Ať už se to týká čištění sedaček, obnovy vlasu čalouněné látky nebo jiných dílčích procesů našich služeb včetně dochvilnosti. Přesvědčte se sami, že na čištění sedaček nebo na vyčištění gauče jsme prostě dobří. Umíme se přizpůsobit - zajistíme čištění kožených sedaček v kancelářích i cenné historické pohovky.

Čištění sedacích souprav Brno

Šetrné čištění čalounění sedaček a pohovek

Poradíme si jak s jednobarevnou sedací soupravou, tak i s barevným vzorovaným provedením čalounění. Na čištění čalounění jsme machři. Nejen v případě luxusně čalouněných sedaček jsme velmi obezřetní a opatrní, přičemž používáme jen adekvátní čistící postupy a prostředky. Každá nečistota má své řešení, případně se postupy k odstranění některých velkých znečištění kombinují, aby byl efekt co nejlepší a přitom šetrný. Víme, jak na čištění čalounění - vybereme ideální metodu dle našich zkušeností.

Garantujeme vám šetrné čištění čalounění vašich sedaček. Na veškeré dosavadní zakázky ohledně čištění čalounění máme od klientů velmi pozitivní reakce a zákazníci nás ohledně čištění čalounění doporučují i svým známým, což nás velmi těší.

 

Jaké typy čalounění sedaček čistíme?

Čalounění je typ materiálu, kterým jsou sedačky potaženy. Kromě klasického textilního čalounění je oblíbené také čalounění kožené, koženkové, síťované a v posledních letech také tzv. alcantara. Čalounění může mít různé vzory a hlavně barvy. Sedačky patří mezi vysoce namáhaný nábytek v domácnosti, a tak se postupně opotřebovává. My se věnujeme šetrné údržbě všech typů čalounění od koženkových po alcantaru. Používáme speciální přípravky a stroje, které čalounění ošetřují a navracím jim „život".

Používané technologie pro čištění čalounění sedaček

Čistič sedaček - EXTRAKTOR Puzzi 10/1:

 • Hygienická a efektivní metoda čištění čalounění.
 • Šetrné hloubkové čištění speciálních textilií.
 • Používáme i pro hloubkové čištění matrací.

Rozlišení dle materiálu sedaček, které čistíme

Čištění kožených sedaček

Kožené sedací soupravy jsou na údržbu snadné. Hravě zvládnou vylité červené víno i skvrny od čokolády. Stačí přetřít vlhkým hadrem a je to. Při čištění kožené sedačky si však musíte na jednu věc dát velký pozor. I kožené sedačky ztrácí na kráse během opotřebení. Vytrácí se lesklá barva, kůže praská a zůstávají na ni viditelné škrábance. My o sedací soupravy pečujeme pomocí speciálních přípravků a impregnací, které prodlužují jejich životnost. Proto čištění kožených sedaček musí vždy probíhat s ohledem na typ čisticího prostředku, který je speciálně určen pro kožené pohovky, aby došlo nejen k vyčištění, ale zároveň k zušlechtění materiálu jako takového.

Čištění sedaček z mikrovláken

Mikrovlákna nasávají vlhké či mastné skvrny jako houby. Rychle zasychají a nelze se jich snadno zbavit. My na odstranění skvrn na látkové sedačky používáme vysoce účinné profesionální přípravky. 

Čištění sedaček z mikroplyše

Díky našim letitým zkušenostem víme, jak vyčistit sedačku z mikropolyše. Sedačky z mikroplyše jsou sice příjemné na dotek, ale velmi špatně se čistí, to nezastíráme. Jedná se o látku, která zanechává viditelné stopy nejen po nečistotách, ale i po špatně použitých přípravcích. Často se žmolkuje a bledne. Přenechejte čištění těchto sedaček profesionálům.

Služba "Tepování sedaček Brno" - co to je a jak probíhá?

Tepování není nic jiného než výraz pro čištění jakéhokoliv čalounění. Může se jednat o čištění sedačekčištění koberce nebo čištění autosedaček. Tepování sedaček se provádí způsobem hloubkového strojového čištění, které zajistí čalounění bez skvrn, špíny, alergenů nebo parazitů. 

Dříve se pro tepování sedaček používala pouze horká voda s čisticím prostředkem, který byl ručně do sedačky zapracován. Dnes se již tepování provádění pomocí strojů, které jsou efektivnější a rychlejší. Stroje zajistí spolehlivé odstranění skvrn a navrátí sedačce vzhled.

Tipy na preventivní čištění gauče/pohovky

Důkladné čištění gauče by mělo probíhat pravidelně za pomoci úklidové firmy, která používá vysoce účinné a šetrné přípravky. Občas se však stane, že dojde k ušpinění gauče, které je nutné odstranit okamžitě. Dlouho neváhejte, skvrny se totiž mohou vsáknout hluboko do materiálu sedačky. Skvrny se odstraňují nejlépe, když jsou čerstvé. Používejte světlé hadříky a destilovanou vodu, která nezanechává vápenné okraje. Reagujte rychle zejména při čištění skvrn od vína, krve, moči nebo čokolády.

V případě, že sídlíte v Brně či okolí, a máte zájem o čištění sedací soupravy (pohovky, gauče), neváhejte nás kontaktovat. Obratem vám službu "čištění sedaček Brno" naceníme. Čištění sedaček není věda, jen je třeba vědět, jakou ideální metodu zvolit a jaké prostředky vybrat. Čištění pohovky pro vás zajistíme v nejbližším množném termínu. V případě, že čištění sedačky nelze technologicky provést na místě, pak v nezbytně nutných případech musíme zajistit převoz pohovky na čištění u nás ve firmě.

Tepování sedaček pro nás není problém. Metoda tepování je ve vybraných případech velmi efektivní.

Mimo jiné pro vás zajistíme také čištění koberců (Brno), čištění čalounění křesel a židlí, případně i veškeré služby úklidové firmy.

Komplexní úklidový servis, stejně tak i službu "čištění sedacích souprav Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly.

Využijte naše přednosti?

 • poradenství ohledně volby nejlepšího způsobu čištění sedaček
 • dlouholeté zkušenosti s čištěním a tepováním sedaček
 • výhodná cena za vyčištění sedačky a gauče
 • použití prvotřídních a osvědčených čisticích prostředků

Jaké lokality obsluhujeme v rámci čištění sedacích souprav?

Místně jsme zaměřeni především na město Brno a jeho okolí, kde také uskutečňujeme hlavní podíl služeb spojených s čištěním sedacích souprav. Mimo Brna zajišťujeme naši činnost konkrétně v těchto městech:

 • čištění sedaček Kuřim
 • čištění sedaček Slavkov u Brna
 • čištění sedaček Rosice
 • čištění sedaček Čebín
 • čištění sedaček Zbýšov u Brna
 • čištění sedaček Březina
 • čištění sedaček Židlochovice
 • čištění sedaček Kounice

I když nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že nevyhovíme vašim přáním. Stačí se vzájemně domluvit. Zavolejte nám.

Čištění koberců, kancelářských židlí a sedaček svépomocí?

Když se dostanete do situace, kdy potřebujete vyčistit koberce, provést dezinfekční čištění kancelářských židlí, zajistit obnovovací čištění čalouněného nábytku nebo sedačky, je přirozené, že zauvažujete, že byste čištění sedaček, čalounění a koberců mohli udělat sami. Ale než se chopíte kartáčů a čisticích prostředků, rádi bychom vám připomněli jednu důležitou věc: ne vždy je vhodné provádět čištění koberců a čalounění nábytku svépomocí.

Když se rozhodnete pro profesionální firmu, která se specializuje na čištění koberců a sedaček, získáte nejen perfektně čisté povrchy, ale budete mít jistotu, že materiál bude ošetřen šetrně, díky tomu, že je tato činnost prováděna osvědčenými postupy a zkušenými odborníky, kteří znají všechny triky a opatření, které se používají pro čištění čalounění a koberců. Je třeba vědět, jaké speciální čisticí prostředky použít tak, aby účinně odstranily nečistoty a skvrny, aniž by poškodily materiál. Navíc, náš tým odborníků je dobře obeznámen s různými typy koberců a sedaček a ví, jaké postupy použít pro daný materiál, aby dosáhl nejlepších výsledků.

Pamatujte, že každý kus nábytku a každý koberec je unikátní a vyžaduje individuální péči. Svěřte čištění do rukou profesionálů, kteří mají odborné znalosti a zkušenosti.

Ceník úklidové služby - čištění sedaček (čalounění)

Na orientační cenu za čištění sedaček se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Vaše úklidová firma Hudeček Brno. Zajistíme pro vás nejen čištění sedaček, ale i čištění čalouněného nábytku obecně, nejčastěji se jedná o čištění kancelářských židlí, čalouněných křesel apod.

-------------------

Tematická specifikace služby: čištění sedaček Brno, čištění sedacích souprav Brno. Dále také: čištění gauče, strojové čištění sedaček Brno, čištění sedačky, čištění kožených sedaček. Stejně tak: strojové čištění koberců Brno Vinohrady, tepování sedaček, tepování Brno, čištění kancelářských židlí, čištění čalouněného nábytku .

Nejčastější dotazy v rámci této služby:

 • Jak odstranit skvrny z gauče?
 • Jak vyčistit čalouněné židle?
 • Jak vyčistit gauč?
 • Jak vyčistit krev ze sedačky?
 • Jak vyčistit látkovou sedačku?
 • Jak vyčistit mapy na sedačce?
 • Jak vyčistit moč z gauče?
 • Jak vyčistit luxusní sedací soupravu?
 • Jak vyčistit sedačku z mikroplyše?
 • Jak na šetrné čištění čalouněného nábytku?
 • Jak zajistit hygienické čištění kancelářských židlí?
 • Kolik stojí čištění koberců a čalounění a jak dlouho trvá?

Na tyto a další otázky vám rádi odpovíme. Kontaktujte nás.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.