Čištění sedacích souprav Brno

Komplexní úklidový servis, stejně tak i službu "čištění sedacích souprav Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádní síly.

Materiál sedaček, které čistíme

Čištění kožených sedaček

Kožené sedací soupravy jsou na údržbu snadné. Hravě zvládnou vylité červené víno i skvrny od čokolády. Stačí přetřít vlhkým hadrem a je to. Ale pozor. I kožené sedačky však ztrácí na kráse během opotřebení. Vytrácí se lesklá barva, kůže praská a zůstávají na ni viditelné škrábance. My o sedací soupravy pečujeme pomocí speciálních přípravků a impregnací, které prodlužují jejich životnost. 

Čištění sedaček z mikrovláken

Mikrovlákna nasávají vlhké či mastné skvrny jako houby. Rychle zasychají a nelze se jich snadno zbavit. My na odstranění skvrn na látkové sedačky používáme vysoce účinné profesionální přípravky. 

Čištění sedaček z mikroplyše

Sedačky z mikroplyše jsou sice příjemné na dotek, ale velmi špatně se čistí. Jedná se látku, která zanechává viditelné stopy nejen po nečistotách, ale i po špatně použitých přípravcích. Často se žmolkuje a bledne. Přenechte čištění těchto sedaček profesionálům.

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

Ceník úklidové služby čištění sedaček

Na orientační cenu za čištění sedaček se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.