Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Čištění matrací Brno

Čištění matrací Brno

Čištění matrací | Hudeček BrnoČištění matrací Brno - ilustrační foto

Vaše oblíbené matrace budou zase jako nové. Pokud objednáte službu „čištění matrací Brno“, pak se spolehněte na precizní a cenově výhodné provedení. Jak už napovídá samotný název, poskytujeme čištění matrací pouze pro klienty z Brna a blízkého okolí. Pro matrace si zajedeme, účtujeme dopravné (případně nám je můžete přivést). Vyčištěné vám je opět předáme.

Pro precizní výsledek používáme efektivní moderní čisticí prostředky, které jsou šetrné vůči čištěnému materiálu. V případě, že to situace dovolí, nasadíme v rámci služby „čištění matrací Brno“ také moderní přístroje, které nahrazují nebo doplňují ruční techniky čištění. Rozhodnutí, zda provést pouze ruční čištění matrací, nebo i strojové čištění matrací, je otázkou našeho zkušeného pracovníka, který sa na danou oblast specializuje a má dlouholeté zkušenosti.

Standardní postup čištění matrací:

  • důkladné vyluxování matrace
  • ošetření odstraňovačem skvrn
  • ošetření odstraňovačem zápachů
  • hloubkové extrakční čištění matrace
  • impregnace dezinfekčními a protialergenními prostředky

Proč vyčistit matrace u nás?

Matrace vyčištěné u nás budou vizuálně vypadat opět jako nové. Nejde jen o vizuální dojem z oživených barev a odstraněných skvrn. Ale také o pohmatový pocit (u vybraných materiálů). To nejzásadnější je antibakteriální hloubkové čištění matrací, které zajistí odstranění veškerých zdraví potenciálně nebezpečných bakterií. V tomto případě je důležitá eliminace alergenů za pomocí speciálních čisticích metod s použitím doporučených přípravků. Další důležitou součástí čištění matrací je odbourání pachů a odstranění skvrn. Pachy způsobené plísní, psím zápachem, močí, kouřem nebo potem umíme odstranit.

Jelikož používáme protialergenní a desinfekční prostředky, dokážeme zajistit velmi efektivní hloubkové čištění.

Služba „čištění matrací Brno“ zahrnuje kombinaci metod vysávání, kartáčování, chemického nebo vakuově-extrakčního čištění. Následně je třeba matrace nechat uschnout a odvětrat.

Nechte si čištění matrací nezávazně nacenit

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „čištění matrací Brno“, pak nás obratem kontaktujte, rádi vám bezodkladně poskytneme detailní informace, vypočítáme předběžnou realizační cenu i nejbližší termín čištění.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.