Strojové čištění podlah Brno

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „strojové čištění podlah Brno“. Informujte se o možnostech firmy Úklid Hudeček Brno, která zajišťuje pro své zákazníky z Brna veškeré úklidové služby včetně strojního čištění podlah již více jak 20 let. Spolehněte se nejen na precizní provedení služby "čištění podlah", ale i na konzultační servis a poradenství při plánování péče o vaši podlahu. V rámci poskytování služby "čištění podlah Brno" jsme orientovaní na efekt a kvalitu: snažíme se najít vždy takové řešení, které není drahé, za to však maximálně účelné.

Strojové čištění podlah Brno

Typy materiálu podlah pro strojové čištění

Strojové čištění podlah lze provádět na různých materiál. Služba je nejčastěji objednávaná na:

 • PVC podlahy,
 • parkety,
 • laminátové podlahy,
 • podlahy z lina,
 • betonové podlahy,
 • podlahy z různého typu dřeva.

Princip strojového čištění podlah

Pro důkladné a efektivní vyčištění podlahy je nutné podlahu nejprve zbavit nečistotat jako je prach, vlasy či drobky. Toto se provádí buď zametáním nebo vysátím podlahy. Následně přijdou na řadu stroje, ve kterých se mění typy kartáčů dle materiálu podlahy.

Používané technologie pro strojové čištění podlah

Určeno pro čištění těchto podlah: parkety, vinylové podlahy, koberce, litý beton, dlažby.

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S pro strojní čištění podlah

  • Ideální pro čištění velkých podlahových ploch (garážové stání, skladové prostory).
  • Vhodný pro vyčištění silně špinavé podlahy. 
 1. Kotoučový stroj včetně odsátí pro strojní čištění podlah

  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
   • Pro strojové čištění podlah s drobně až silně znečištěnými plochami o velikosti 100 – 400 m2.
   • Jedná se o velice výkonný podlahový mycí automat určený pro strojové čištění menších a středně velkých tvrdých ploch při menším až silném znečištění.
   • Používá dva rychlootáčivé válcové kartáče s velkým přítlakem. Výhodou použití tohoto stroje v rámci úklidu podlah je ten, že podlaha je ihned pochůzná.
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
   • Ideální pro strojové čištění menších ploch. Uplatnění najde v rámci úklidu podlah vstupních hal, škol, nemocnic, supermarketů, skladových a výrobních hal.
   • Jedná se o výkonný mycí stroj se skvělými výsledky při čištění silně znečištěných ploch různých typů podlah.
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj
   • Vhodný pro čištění koberců.
   • Vysoce profesionální technika. ​​
   • Vhodné pro všechny druhy čištění: hloubkové čištění, odstraňování, čištění sprejů, leštění a šamponování.
   • Vhodné pro všechny druhy čištění: základní čištění, odstraňování vosků, pravidelné mytí, leštění a šamponování.

   

Ceník strojového čištění podlah

Strojové čištění podlah Plochy nad 200 m² mycím automatem od 4 Kč/m2
Mycím automatem po stavebních pracích od 7 Kč/m2
Mycím automatem + ochranná emulze od 75 Kč/m²
Kotoučovým strojem včetně odsátí 15 Kč/m2
Vysávání podlah po stavebních pracích 5 Kč/m2
+ čas pracovníka 330 Kč/hod

 

Kompletní aktuálně platný ceník pro úklidové práce včetně ceny strojového čištění podlah najdete zde.

 

Nečekejte a kontaktujte nás

Podstatou služby "čištění podlah Brno" je realizace úklidových služeb pro podlahy, a to v rozsahu definovaném klientem. Služba "čištění podlah Brno" je vhodná např. pro SVJ a bytové domy, ale také pro firmy, obchody, kanceláře.

Čištění podlah provádí proškolený tým stálých pracovníků, kteří díky svým zkušnostem ví, jak evektivně a precizně podlahu vyčistit, aby byl výsledek dle zadání klienta.

Více informací o tématu „strojové čištění podlah Brno“ naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebnou informaci, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, můžete psát na mail info@uklidhudecek.cz nebo telefonovat na 775 750 740, 775 750 745.

 

Vyhledané výsledky pro: strojové čištění podlah brno, nalezeno 5 výskytů.

...čištění podlah (Brno) za velmi výhodné ceny. Garantujeme kompletní servis s prvotřídním výsledkem a rychlým provedením. Vsaďte na naše zkušenosti a moderní techniku, kterou pro realizaci strojního čištění podlah používáme. Silně znečištěné podlahy je třeba vymývat za pomoci profesionálního stroje...
...čištění průmyslových podlah z Brna? Nabízíme vám služby prvotřídního čištění průmyslových podlah a dlouholeté zkušenosti v dané oblasti. Služba je určena pro majitele či správce průmyslových objektů, kde je nutné pravidelně zajištovat (s ohledem na bezpečnost a čistotu prostředí) úklid...
...Brno Potřebujete rychle uklidit ve firmě nebo doma? Nezbývá už vám ale čas, abyste vše zvládli vlastními silami? Od toho jsou tu profesionálové – šetřete váš čas a energii! Jste-li z Brna či okolí, předejte váš požadavek na jednorázový úklid naší...
...podlahových krytin se jedná především o služby: vysávání koberců, čištění koberců, vytírání podlah, umývání schodů i mytí výtahů. V případě, že potřebujete zajistit úklid podlahových krytin, pak se obraťte na firmu Úklid Brno Hudeček. Používáme šetrné čisticí prostředky dle typu...
...Brno a okolí Úklid garážových stání Brno Úklid od firmy pH servis HUDEČEK je rychlý a bezproblémový. Veškeré úklidové práce provádějí naši vyškolení pracovníci, kteří ke svým úkolům přistupují zodpovědně. Můžete se tedy spolehnout, že úklid vašich garáží nebo garážových stání bude...

Máte-li zájem o čištění podlah / mytí podlah, nebo jakýkoliv dotaz ke službě "strojní čištění podlah", pak nás obratem kontaktujte.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.