Jednorázový úklid Brno

Jednorázový úklid brno
Jednorázový úklid - Hudeček Brno

Potřebujete rychle uklidit ve firmě nebo doma? Nezbývá už vám ale čas, abyste vše zvládli vlastními silami? Od toho jsou tu profesionálové – šetřete váš čas a energii! Jste-li z Brna či okolí, předejte váš požadavek na jednorázový úklid naší firmě, která se již o vše postará. Během chvilky budete mít kompletně uklizeno. S úklidovými službami od specialistů jednorázový úklid proběhne rychle a profesionálně. Kontaktujte nás!

Určitě to také znáte – při všem tom každodenním shonu už častokrát nezbývá čas, aby člověk ještě uklízel. A když už nějaký ten čas máte, chcete jej věnovat třeba svým koníčkům. Řešení pro opravdu důkladný úklid je přitom jednoduché – zapojte profesionály z Brna! Můžete si tak být jisti, že váš požadavek na jednorázový úklid v Brně či okolí bude vyřešen k vaší maximální spokojenosti!

Jednorázový úklid Brno – co vše vám rychle uklidíme?

Jednorazový úklid Brno
Jednorazový úklid Brno - vysávání

Rozsah služby "jednorázový úklid" si můžete zvolit dle libosti. Jsme připraveni na jakékoliv typy a rozsahy úklidových služeb. A to nejen odborností, ale samozřejmě i potřebnými čisticími prostředky a technikou. Chcete pouze umýt okna? Nebo uklidit sníh před bytovým domem? Jsme tu pro vás!

Službu "jednorázový úkli Brno" řešíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, jenž mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. Dbáme na kvalitu našich služeb a dobrou pověst naší práce. Díky tomu se k nám zákazníci opakovaně vrací.

Pro jednorázový úklid v Brně a okolí jsme vám kdykoliv k dispozici, stačí nás kontaktovat. Rychle vám uklidíme za pomoci nejmodernější techniky a těmi nejúčinnějšími čisticími prostředky tak, aby výsledek byl prostě perfektní.

Ceník úklidové služby

Na orientační cenu se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.