Jednorázový úklid Brno

Jednorázový úklid brno
Jednorázový úklid - Hudeček Brno

Potřebujete rychle uklidit ve firmě nebo doma? Nezbývá už vám ale čas, abyste vše zvládli vlastními silami? Od toho jsou tu profesionálové – šetřete váš čas a energii! Jste-li z Brna či okolí, předejte váš požadavek na jednorázový úklid naší firmě, která se již o vše postará. Během chvilky budete mít kompletně uklizeno. S úklidovými službami od specialistů jednorázový úklid proběhne rychle a profesionálně. Využijte naše dlouholeté zkušenosti a jednorázový úklid proběhne hladce a rychle, to vá garantujeme. Kontaktujte nás!

Určitě to také znáte – při všem tom každodenním shonu už častokrát nezbývá čas, aby člověk ještě uklízel. A když už nějaký ten čas máte, chcete jej věnovat třeba svým koníčkům, nikoliv však úklidu domácnosti. Řešení pro opravdu důkladný úklid je přitom jednoduché – zapojte profesionály z Brna! Můžete si tak být jisti, že váš požadavek na jednorázový úklid v Brně či okolí bude vyřešen k vaší maximální spokojenosti! Úklid domu nebo úklid domácnosti (byty) provedeme v čase, který si zvolíte. Umíme realizovat i večerní úklid pro klienty z Brna. Pokud například chodíte pravidelně do posilovny či na jinou aktivitu, během této doby vám domácnost uklidíme.

Kdy provádíme jednorázový úklid

Na rozdíl od stálého úklidu se jedná o úklidové činnosti, které jsou poskytnuty zpravidla v návaznosti na nějakou událost či jsou spojeny se specifickou akcí. To znamená, že se s potřebou jednorázového úklidu setkáte např. při přípravě oslavy, generálním jarním úklidu ve firmě, úklidu po narozeninové party, při úklidu po stavebních či renovačních pracích, nebo při odstraňování následků po haváriích.

Rozsah jednorázového úklidu si klient stanoví sám s ohledem na jeho potřebu. Lze zahrnout: čištění koberců, mytí podlah, stírání prachu, mytí oken, mytí nábytku, mytí schodišť, instalace výzdoby, vysávání, úklid kuchyně nebo sociálního zařízení apod.

Jednorázový úklid
Jednorázový úklid v Brně

Zajišťujeme:

 • Jednorázový úklid soukromých domů.
 • Jednorázový úklid firemních kanceláří.
 • Jednorázový úklid škol a školek
 • Jednorázový úklid bytu.
 • Jednorázový úklid obchodních a komerčních objektů.
 • Jednorázový úklid hotelů.
 • Jednorázový úklid nemocnic.

Jednorázový úklid Brno – co vše vám rychle uklidíme?

Jednorazový úklid Brno
Jednorazový úklid Brno - vysávání

Rozsah služby "jednorázový úklid" si můžete zvolit dle libosti. Jsme připraveni na jakékoliv typy a rozsahy úklidových služeb. A to nejen odborností, ale samozřejmě i potřebnými čisticími prostředky a technikou. Chcete pouze umýt okna? Jsme tu pro vás!

Službu "jednorázový úkli Brno" řešíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, jenž mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. Dbáme na kvalitu našich služeb a dobrou pověst naší práce. Díky tomu se k nám zákazníci opakovaně vrací.

Pro jednorázový úklid v Brně a okolí jsme vám kdykoliv k dispozici, stačí nás kontaktovat. Rychle vám uklidíme za pomoci nejmodernější techniky a těmi nejúčinnějšími čisticími prostředky tak, aby výsledek byl prostě perfektní.

V jakých lokalitách zajišťujeme jednorázový úklid?

Naše místní příslušnost je zaměřena především na město Brno a jeho okolí, kde také uskutečňujeme hlavní podíl jednorázových úklidů pro firmy i domácnosti. Mimo Brna zajišťujeme naši činnost konkrétně v těchto městech:

 • jednorázový úklid Kuřim
 • jednorázový úklid Slavkov u Brna
 • jednorázový úklid Rosice
 • jednorázový úklid Čebín
 • jednorázový úklid Zbýšov
 • jednorázový úklid Březina
 • jednorázový úklid Židlochovice
 • jednorázový úklid Kounice

I když nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že nevyhovíme vašim přáním. Stačí se vzájemně domluvit. Zavolejte nám kdykoliv.

Výhody profesionálního úklidu domácnosti

 • Perfektně čistá domácnost: profesionální úklid domácnosti zajišťuje dokonalou čistotu ve vašem domově. Naši úklidoví pracovníci mají nejen široké znalosti, ale také odpovídající nástroje a techniky, které umožní dosáhnout vysokého standardu hygieny a organizace domácnosti. Vaše podlahy, koberce, nábytek a další povrchy budou bezchybně čisté. Zkušenosti přenesené z řady dosavadních realizací promítáme do každého dalšího úklidu domácnosti.
 • Časová úspora: díky profesionálnímu úklidu domácnosti můžete ušetřit spoustu času a energie. Naši pracovníci se postarají o veškeré úklidové úkoly, ať už se jedná o vytírání, vysávání, čištění oken nebo odstraňování nečistot. Budete mít více času na rodinu, koníčky nebo relaxaci, aniž byste se museli starat o každodenní úklidové rutiny. Vše možno řešit i pravidelně, ať máte jistotu, že je o čistotu domácnosti pravidelně postaráno, navíc v čase, který k tomu vyhradíte a vyhovuje vám.
 • Odborná a šetrná péče o materiály: každý povrch a materiál ve vašem domě vyžaduje odpovídající péči. Naši pracovníci znají nejvhodnější postupy pro čištění různých povrchů, ať už se jedná o dřevo, sklo, kůži nebo koberce. Každá domácnost je jedinečná, potřebuje individuální a profesionální přístup dle specifických požadavků zadavatele.

Je profesionální úklid domácnosti pro kohokoliv?

Profesionální úklid domácnosti není luxusem, ale naopak způsobem, jak jednoduše ušetřit váš drahocenný čas a užívat si svůj domov v plné čistotě a pohodlí. Služba profesionálního úklidu domácnosti představuje špičkovou péči o váš domov. Odborníci s přesnými znalostmi a nezbytným vybavením zajistí důkladný a efektivní úklid. Důvěřujte profesionálům, kteří nejen umyjí podlahy a otřou prach, ale také věnují pozornost detailům, jako jsou těžko dostupná místa, odklizení nepořádku a dezinfekce. Tím ušetří váš čas a zaručí bezpečnost a hygienu vašeho domova. Nechejte profesionály postarat se o váš domov a vytvořte si více času a energie na to, co má pro vás opravdovou hodnotu. Spolehněte se na čistou a uklizenou domácnost díky profesionálnímu úklidu od odborníků.

Ceník úklidové služby

Na orientační cenu profesionálního úklidu domácnosti se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

Pokud jednorázový úklid Brno, pak jedině se společností ÚS Hudeček.

Mimo služby jednorázového úklidu (Brno a okolí) provádíme také čištění koberců (Brno) a řadu dalších úklidových služeb dle individuálního přání zákazníka.

Úklidový servis Hudeček = spolehlivá úklidová firma (Brno), která vás nezklame a nenechá na holičkách. Volejte: 775 750 740.

Těšíme se na spolupráci při zajištění úklidu. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.

-------------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: jednorázový úklid Brno, jednorázová úklidová služba Brno, jednorázový úklid bytu Brno, jednorázové úklidy Brno, profesionální úklid domácnosti.


Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.