Jednorázový úklid Brno

Jednorázový úklid brno
Jednorázový úklid - Hudeček Brno

Potřebujete rychle uklidit ve firmě nebo doma? Nezbývá už vám ale čas, abyste vše zvládli vlastními silami? Od toho jsou tu profesionálové – šetřete váš čas a energii! Jste-li z Brna či okolí, předejte váš požadavek na jednorázový úklid naší firmě, která se již o vše postará. Během chvilky budete mít kompletně uklizeno. S úklidovými službami od specialistů jednorázový úklid proběhne rychle a profesionálně. Kontaktujte nás!

Určitě to také znáte – při všem tom každodenním shonu už častokrát nezbývá čas, aby člověk ještě uklízel. A když už nějaký ten čas máte, chcete jej věnovat třeba svým koníčkům. Řešení pro opravdu důkladný úklid je přitom jednoduché – zapojte profesionály z Brna! Můžete si tak být jisti, že váš požadavek na jednorázový úklid v Brně či okolí bude vyřešen k vaší maximální spokojenosti!

Kdy provádíme jednorázový úklid

Na rozdíl od stálého úklidu se jedná o úklidové činnosti, které jsou poskytnuty zpravidla v návaznosti na nějakou událost či jsou spojeny se specifickou akcí. To znamená, že se s potřebou jednorázového úklidu setkáte např. při přípravě oslavy, generálním jarním úklidu ve firmě, úklidu po narozeninové party, při úklidu po stavebních či renovačních pracích, nebo při odstraňování následků po haváriích.

Rozsah jednorázového úklidu si klient stanoví sám s ohledem na jeho potřebu. Lze zahrnout: čištění koberců, mytí podlah, stírání prachu, mytí oken, mytí nábytku, mytí schodišť, instalace výzdoby, vysávání, úklid kuchyně nebo sociálního zařízení apod.

Jednorázový úklid
Jednorázový úklid v Brně

Zajišťujeme:

 • Jednorázový úklid soukromých domů.
 • Jednorázový úklid firemních kanceláří.
 • Jednorázový úklid škol a školek.
 • Jednorázový úklid obchodních a komerčních objektů.
 • Jednorázový úklid hotelů.
 • Jednorázový úklid nemocnic.

Jednorázový úklid Brno – co vše vám rychle uklidíme?

Jednorazový úklid Brno
Jednorazový úklid Brno - vysávání

Rozsah služby "jednorázový úklid" si můžete zvolit dle libosti. Jsme připraveni na jakékoliv typy a rozsahy úklidových služeb. A to nejen odborností, ale samozřejmě i potřebnými čisticími prostředky a technikou. Chcete pouze umýt okna? Nebo uklidit sníh před bytovým domem? Jsme tu pro vás!

Službu "jednorázový úkli Brno" řešíme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, jenž mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. Dbáme na kvalitu našich služeb a dobrou pověst naší práce. Díky tomu se k nám zákazníci opakovaně vrací.

Pro jednorázový úklid v Brně a okolí jsme vám kdykoliv k dispozici, stačí nás kontaktovat. Rychle vám uklidíme za pomoci nejmodernější techniky a těmi nejúčinnějšími čisticími prostředky tak, aby výsledek byl prostě perfektní.

Ceník úklidové služby

Na orientační cenu se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte.

Pokud jednorázový úklid Brno, pak jedině se společností ÚS Hudeček.

Mimo služby jednorázového úklidu (Brno a okolí) provádíme také čištění koberců (Brno) a řadu dalších úklidových služeb dle individuálního přání zákazníka.

Úklidový servis Hudeček = spolehlivá úklidová firma (Brno), která vás nezklame a nenechá na holičkách. Volejte: 775 750 740.

Těšíme se na spolupráci při zajištění úklidu. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.


Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.