Úklid kancelářských prostor Brno

Chcete, aby vaše administrativní budova vypadala stále reprezentativně? Pak se rozhodně nevyplatí zanedbávat úklid. Pro perfektní úklid kancelářských budov v Brně a okolí stačí kontaktovat odborníky na slovo vzaté. V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti a ke každému úklidu přistupujeme vždy zodpovědně, spolehlivě a profesionálně. Kvalitní úklid kanceláří a administrativních budov – to je úklidová firma pH servis HUDEČEK.

 

Pro profesionální úklid kanceláří nás kdykoliv kontaktujte!

 

Jako odborníci ve svém oboru jsme si plně vědomi toho, že vaše administrativní budova musí zářit čistotou. Chápeme, že pro příjemné pracovní prostředí jsou pořádek, čistota a svěží vůně naprosto nezbytné. Zajišťujeme dokonalý úklid kancelářských budov s profesionálním přístupem a za velmi rozumné ceny. V dohodnutém čase, ideálně s pravidelným opakováním, provedeme úklid kanceláří dle vašeho zadání.

Úklid kancelářských budov pro Brno a okolí zahrnuje:

Úklid administrativních budovÚklid administrativních   budov Brno

 

Na úklid kanceláře komerčních / administrativních objektů a firem se specializujeme již od roku 1998. Kvalitně odvedený úklid administrativních budov v Brně a okolí je pro nás naprostou samozřejmostí. Naše úklidové služby jsou přitom pro podnikatele dostupné za příznivé ceny. K dosažení perfektní kvality používáme profesionální techniku a čisticí prostředky od předních výrobců. A abychom vás nerušili od práce, uklízíme i v době, kdy v kancelářích nikdo není.

 

Komplexnost a spolehlivost – úklid kancelářských budov v Brně

 

Vzhledem k naší detailní znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v úklidových službách jsme schopni pro vaše administrativní budovy zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací. Úklid kancelářských prostor pro Brno a okolí provádí výhradně naši vlastní stálí zaměstnanci, kteří jsou vám neustále k dispozici dle dohodnutého úklidového plánu a ve snejdnaném rozsahu. Díky stálému týmu zkušených pracovníků dokážeme garantovat spolehlivost, pečlivost a celkovou kvalitu při poskytování úklidových služeb kancelářských budov.

Proč využít služby od úklidové firmy Hudeček?

paní na úklid kanceláří v brněÚklid kanceláří Brno od Úklid Hudeček Brno

Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti úklidu kanceláří. Zadejte rozsah vašich požadavků a přesný termín, kdy vám pravidelný úklid kanceláří vyhovuje. Naši pracovníci mají v oblasti úklidu kanceláří dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na precizní, rychlé a cenově dostupné řešení dle požadavku klienta. Můžete si proto být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných služeb.

Specializujeme se na službu "úklid kanceláří Brno". Firmám a institucím dokážeme nabídnout velmi zajímavý individuální ceník, pokud se dohodneme na komplexním zajištění pravidelných úklidových služeb v rámci dlouhodobějšího období.

U zadavatelů úklidu kanceláří jsou logické požadavky, aby úklid kanceláře a firemních budov byl garantovaný smlouvou a proběhnul dle těchto charakteristik: pravidelnost dle smluveného časového harmonogramu, kvalita, cenová výhodnost. Chápeme, že firmy nemají zájem neustále řešit změnu poskytovatele úklidových služeb, ale chtějí mít dlouhodobou jistotu pravidelného kvalitního úklidu své kanceláře. Jelikož tyto potřeby plně chápeme, je tento přístup zároveň hlavní filozofií naší práce a přístupu ke každému klientovi, který u nás poptává službu "úklid kanceláří Brno".

Pokud z popisu služby „úklid kanceláří Brno“ nezískáte požadované informace, pak můžete psát své dotazy a požadavky na e-mail info@uklidhudecek.cz, nebo telefonovat na mob.: 775 750 740, 775 750 745.

Ceník úklidu kanceláří

Na orientační cenu účtovanou za službu "úklid kanceláří Brno" se podívejte do ceníku úklidových služeb nebo nás kontaktujte. Ceník úklidových služeb pro firmy lze stanovit individuálně dle délky spolupráce a pravidelnosti realizací.

 

 

Nejčastějí místa realizací:

 • úklid kanceláří Brno Královo Pole
 • úklid kanceláří Brno Líšeň
 • úklid administrativních budov Brno Bohunice
 • úklid administrativních budov Brno Slatina
 • úklid kanceláře Brno Líšeň
 • úklid kanceláře Brno Slatina

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

 

Zajistěte si pravidelný bezstarostný úklid kancelářských budov

Pokud si přejete, aby vaše kancelářská budova zářila čistotou a dokonalým organizovaným vzhledem, neváhejte nás kontaktovat. Náš úklidový tým je připraven poskytnout vám kvalitní služby v oblasti úklidu kancelářských budov, ať už jde o pravidelný úklid nebo úklid po firemních akcích. Výsledkem našeho servisu je čistota, která udělá dojem na vaše zaměstnance, klienty, návštěvy, obchodní partnery, dodavatele i odběratele. Věříme, že první dojem dělá hodně, a proto se postaráme o to, aby se všichni, kteří vstoupí do vaší budovy, poznali, že vám na čistotě a pořádku ve vaší firmě záleží. Pošlete nám dnes svůj dotaz nebo požadavek na nezávazné nacenění.

Nejčastější dotazy klientů ohledně úklidu kanceláří

Jak často by měl být prováděn úklid naší kanceláře?

Odpovídáme vždy stejně: záleží na konkrétních potřebách a provozních podmínkách dané kanceláře. Některé firmy potřebují pravidelný úklid, zatímco jiné vyžadují pouze občasné generální úklidy. Rozsah a četnost úklidu kanceláří se stanovuje na základě domluvy s klientem a jeho konkrétních požadavcích.

 

Je možné realizovat úklid kanceláří mimo běžnou provozní dobu firmy?

Je zcela běžné, že určité kanceláře požadují úklid pouze mimo standardní provozní dobu, aby nebyla narušena běžná pracovní činnost. Samozřejmě se do značné míru umíme přizpůsobit požadavkům klienta. Čas a termín provádění úklidu kanceláře je tedy opět otázkou vzájemné dohody se zadavatelem úklidu.

 

-----------------------

Zákazníci hledají na internetu naši službu přes výrazy: úklid kancelářských prostor Brno, úklid kanceláří Brno, úklid firemních prostor Brno. Dále také: úklid kanceláří v Brně, úklid administrativních budov, úklid kancelářských budov Brno.

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.