Úklid kancelářských prostor Brno

Chcete, aby vaše administrativní budova vypadala stále reprezentativně? Pak se rozhodně nevyplatí zanedbávat úklid. Pro perfektní úklid kancelářských budov v Brně a okolí stačí kontaktovat odborníky na slovo vzaté. V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti a ke každému úklidu přistupujeme zodpovědně, spolehlivě a profesionálně. Kvalitní úklid administrativních budov – to je úklidová firma pH servis HUDEČEK.

 

Pro profesionální úklid kanceláří nás kdykoliv kontaktujte!

 

Jako odborníci ve svém oboru jsme si plně vědomi toho, že administrativní budova musí zářit čistotou. Chápeme, že pro příjemné pracovní prostředí je pořádek naprosto nezbytný. To je také naším nejvyšším cílem. Zajišťujeme dokonalý úklid kancelářských budov s profesionálním přístupem a za velmi rozumné ceny.

Úklid kancelářských budov pro Brno a okolí zahrnuje:

Úklid administrativních budovÚklid administrativních   budov Brno

 

Na úklid komerčních objektů a firem se specializujeme již od roku 1998. Kvalitně odvedený úklid administrativních budov v Brně a okolí je pro nás naprostou samozřejmostí. Naše úklidové služby jsou přitom pro podnikatele dostupné za příznivé ceny. K dosažení perfektní kvality používáme profesionální techniku a čisticí prostředky od předních výrobců. A abychom vás nerušili od práce, uklízíme i v době, kdy v kancelářích nikdo není.

 

Komplexnost a spolehlivost – úklid kancelářských budov v Brně

 

Vzhledem k naší detailní znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v úklidových službách jsme schopni pro vaše administrativní budovy zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací. Úklid kancelářských prostor pro Brno a okolí provádí výhradně naši vlastní zaměstnanci, kteří jsou vám neustále k dispozici. Díky stálému týmu zkušených pracovníků dokážeme zajistit spolehlivost, pečlivost a celkovou kvalitu při poskytování úklidových služeb kancelářských budov.

Proč využít služby od úklidové firmy Hudeček?

paní na úklid kanceláří v brněÚklid kanceláří Brno - ilustrační foto

Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti úklidu kanceláří. Zadejte rozsah vašich požadavků a přesný termín, kdy vám pravidelný úklid kanceláří vyhovuje. Naši pracovníci mají v oblasti úklidu kanceláří dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na precizní, rychlé a cenově dostupné řešení dle požadavku klienta. Můžete si proto být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných služeb. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách.

Pokud z výpisu článků s tématem „úklid kanceláří Brno“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na e-mail info@uklidhudecek.cz, nebo telefonovat na mob.: 775 750 740, 775 750 745.

Specializujeme se na službu "úklid kanceláří Brno". Firmám a institucím dokážeme nabídnout velmi zajímavý individuální ceník, pokud se dohodneme na komplexním zajištění pravidelných úklidových služeb v rámci dlouhodobějšího období.úklid administrativních budov 
Úklid kancelářských budov
GFX | 7-uklid-administrativnich-budov.jpg
Úklid kancelářských budov
(umývání skel)

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.