Úklid výrobních hal Brno

Úklid výrobních hal BrnoÚklid výrobních hal Brno

Máte výrobní halu či více výrobních hal a potřebujete zde stále udržovat pořádek? Využijte úklidové služby od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi! Rádi vám zajistíme úklid výrobních hal v Brně a okolí, a to s maximální pečlivostí. V této oblasti máme mnohaletou praxi. Úklidová firma pH servis HUDEČEK – váš spolehlivý partner pro Kontaktujte nás!


Pro úklid výrobních hal v Brně a okolí používáme vždy maximálně účinné čisticí prostředky od vybraných dodavatelů, přičemž uklízíme s pomocí špičkové techniky. Zaručujeme vám kvalitně profesně odvedenou práci a jsme schopni vám zajistit široké spektrum úklidových prací. Obraťte se na nás a ověřte si, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky.

 

Nejčastější úkony v rámci úklidu průmyslových hal

Úklid průmyslových hal může zahrnovat řadu činností a úkolů, které jsou klíčové pro udržení bezpečného a efektivního pracovního prostředí. Níže uvádíme pro představu našich budoucích klientů pár oblastí, které pro vás dokážeme řešit v rámci úklidu průmyslových hal.

V rámci úklidu průmyslových hal je nejžádanějším úkonem čištění podlah a povrchů, a to primárně z důvodu bezpečnosti práce. Odstranění prachu, olejů, mastnoty, odpadových zbytků z výrobního procesu a jiných nečistot z podlah by měl být prováděn pravidelně. Součástí je i čištění a dezinfekce pracovních ploch.

Pravidelné čištění provozních zařízení a výrobních strojů je také nutnou pravidelnou činností. Jedná se o odstranění odpadu a nečistot z průmyslových strojů. S tím souvisí i pravidelná likvidace různých druhů odpadu, které firma produkuje v rámci průmyslové výroby.

Pokud máte specifičtější požadavky na úklid průmyslových hal, kontaktujte nás, probereme spolu možnosti řešení. 

Proč úklid výrobních hal od nás?

 

Hledáte-li odbornou firmu pro úklid vašich výrobních prostor, pak jste na správné adrese. Úklidové služby pH servis HUDEČEK vám zajistí maximální čistotu a pořádek s profesionálním přístupem. Naši spolehliví a zodpovědní pracovníci jsou plně vyškoleni a dále průběžně proškolováni tak, aby při úklidu výrobních hal odváděli opravdu efektivní práci.

Službu "úklid hal Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, jenž mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. Dbáme na kvalitu našich služeb a dobrou pověst naší práce.

U firem požadujících úklid výrobních hal jsou logické požadavky, aby úklid výrobních prostorů byl garantovaný smlouvou a proběhnul dle níže uvedených specifik: pravidelnost dle smluveného časového harmonogramu, kvalita, cenová výhodnost. Chápeme, že firmy nemají zájem neustále řešit změnu poskytovatele úklidových služeb, ale chtějí mít dlouhodobou jistotu pravidelného kvalitního úklidu svých výrobních prostor. Jelikož tyto požadavky plně chápeme, je tento přístup zároveň hlavní filozofií naší práce a přístupu ke každému zákazníkovi, který u nás poptává službu "úklid výrobních hal Brno".

Úklid výrobních hal pro Brno a okolí – vysoká kvalita za rozumné ceny. Pro více informací nahlédněte do našeho ceníku úklidových prací. Při provádění pravidelných úklidů cena dohodou!

Mnohem víc než jen úklid výrobních hal v Brně

Kromě úklidu výrobních hal v Brně a řady dalších úklidových prací, jako je například úklid administrativních budov nebo čištění koberců, si u nás můžete objednat také dodávku a montáž žaluzií, provedení malířských prací či údržbu zeleně. Stačí nás kontaktovat, ať už telefonicky, e-mailem nebo vyplněním nezávazné objednávky.

Úklid výrobních hal Brno
Úklid výrobních prostor Brno

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

Ostatní úklidové služby

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.