Úklid výrobních hal Brno

Úklid výrobních hal BrnoÚklid výrobních hal Brno

Máte výrobní halu či více výrobních hal a potřebujete zde stále udržovat pořádek? Využijte úklidové služby od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi! Rádi vám zajistíme úklid výrobních hal v Brně a okolí, a to s maximální pečlivostí. V této oblasti máme mnohaletou praxi. Úklidová firma pH servis HUDEČEK – váš spolehlivý partner pro Kontaktujte nás!


Pro úklid výrobních hal v Brně a okolí používáme vždy maximálně účinné čisticí prostředky od vybraných dodavatelů, přičemž uklízíme s pomocí špičkové techniky. Zaručujeme vám kvalitně profesně odvedenou práci a jsme schopni vám zajistit široké spektrum úklidových prací. Obraťte se na nás a ověřte si, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Proč úklid výrobních hal od nás?

 

Hledáte-li odbornou firmu pro úklid vašich výrobních prostor, pak jste na správné adrese. Úklidové služby pH servis HUDEČEK vám zajistí maximální čistotu a pořádek s profesionálním přístupem. Naši spolehliví a zodpovědní pracovníci jsou plně vyškoleni a dále průběžně proškolováni tak, aby při úklidu výrobních hal odváděli opravdu efektivní práci.

Službu "úklid hal Brno" zajišťujeme prostřednictvím našich stálých zaměstnanců, jenž mají dlouholeté zkušenosti, jsou pečliví a spolehliví. Nepoužíváme nespolehlivé brigádníky. Dbáme na kvalitu našich služeb a dobrou pověst naší práce.

Úklid výrobních hal pro Brno a okolí – vysoká kvalita za rozumné ceny. Pro více informací nahlédněte do našeho ceníku úklidových prací. Při provádění pravidelných úklidů cena dohodou!

Mnohem víc než jen úklid výrobních hal v Brně

Kromě úklidu výrobních hal v Brně a řady dalších úklidových prací, jako je například úklid administrativních budov nebo čištění koberců, si u nás můžete objednat také dodávku a montáž žaluzií, provedení malířských prací či údržbu zeleně. Stačí nás kontaktovat, ať už telefonicky, e-mailem nebo vyplněním nezávazné objednávky.

Úklid výrobních hal Brno
Úklid výrobních prostor Brno

Technologie používané v rámci úklidových služeb

Pro realizaci úklidových služeb používáme moderní a výkonné úklidové stroje značek Nilfisk, Vorwerk a Kärcher.

Úklidové prostředky používané při realizaci úklidových služeb odebíráme z české firmy ALFA CLASSIC a.s., a to z důvodu, že tyto úklidové prostředky jsou vysoce účinné, a přitom cenově dostupné. Hlediskem výběru bylo i to, že společnost dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Firemní zásady šetrnosti k životnímu prostředí jsou nám blízké, proto mimo jiné využíváme možnosti dodávek největších balení za účelem uspoření plastových obalů a kanystrů.

Ostatní úklidové služby

 

Pro úklidové služby čištění parket, vinylových podlah, koberců, litého betonu, dlažeb používáme:

 1. Mycí automat Nilfisk BR700S
 2. Kotoučový stroj včetně odsátí
  1. KÄRCHER BR 40/10 C ADV (podlahový mycí stroj)
  2. Podlahový automat Nilfisk CA 410
  3. Jednokotoučový drhnoucí stroj


Pro úklidové služby spojené se strojovým čištěním koberců používáme:

 • Extraktor = EXTRAKTOR Puzzi 10/1
 • Jednokotoučový drhnoucí stroj Wirbel L133
 • Suchá metoda (VORWERK)

 

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Další služby

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.