Úvodní strana > O firmě

O firmě Úklid Hudeček Brno

Kdo jsme?

Společnost se specializací na úklid komerčních objektů, firem, bytových i rodinných domů a domácností včetně čištění koberců a žaluzií. Rovněž je možné si objednat dodávku a montáž žaluzií, provedení malířských prací a údržbu zeleně. Naší základní filosofií je kvalitně profesně odvedená úklidová služba a cenová dostupnost těchto služeb nejen pro podnikatelské subjekty, ale také pro širokou veřejnost. Tomuto záměru je přizpůsobena nabídka i příznivá cenová úroveň našich úklidových služeb. K dosažení požadované kvality používáme profesionální techniku a čistící prostředky vybraných dodavatelů patřících ke špičce v tomto oboru.

 

Historie úklidové firmy

Náš vstup na trh úklidových služeb spadá do roku 1998. Narůstající objem poskytovaných úklidových prací vedl v roce 2004 k založení společnosti.

Lokalita působnosti

Územně jsme zaměřeni především na město Brno a jeho okolí, kde také uskutečňujeme hlavní podíl úklidových služeb. Mimo Brna poskytujeme úklid jmenovitě v těchto městech:

 • úklid Kuřim
 • úklid Slavkov u Brna
 • úklid Rosice
 • úklid Čebín
 • úklid Zbýšov
 • úklid Březina
 • úklid Židlochovice
 • úklid Kounice

Nad rámec výše uvedených lokalit řešíme:

 • strojové čištění pro Černou Horu
 • strojové čištění pro Hodonín
 • strojové čištění pro Moravský Krumlov

I když nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že k vám rádi nezajedeme uklidit. Stačí se jen domluvit. Zavolejte nám.

Jaký objem úklidových služeb zvládneme?

Díky vysoké znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v oblasti úklidu, jsme schopni zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací.

V současné době uklízíme 84 objektů po celém území města Brna a okolí.

Jací zákazníci využívají úklidové služby od nás?

Naši zákazníci působí ve státním, podnikatelském, družstevním i soukromém sektoru. V soukromém sektoru je zpravidla zákazník nejnáročnější. Tato skutečnost je pro nás více než potěšující, protože značná část námi uklízených objektů se nachází právě ve vlastnictví soukromém.

Přednosti naší úklidové firmy?

Značnou přednost oproti konkurenci máme v zajištění úklidových prací výhradně vlastními zaměstnanci, kteří jsou nepřetržitě k dosažení.

Ochrana osobních údajů společnosti

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů. Společnosti pH servis HUDEČEK s.r.o. a Úklid Hudeček Brno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu, poptávky nebo objednávky, plnění smlouvy, poskytování služeb a vedení zákaznické evidence.

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .
 

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.