Úvodní strana > O firmě

O firmě

Kdo jsme ?

Společnost se specializací na úklid komerčních objektů, firem, bytových i rodinných domů a domácností včetně čištění koberců a žaluzií. Rovněž je možné si objednat dodávku a montáž žaluzií, provedení malířských prací a údržbu zeleně. Naší základní filosofií je kvalitně profesně odvedená práce a cenová dostupnost služeb nejen pro podnikatelské subjekty, ale také pro širokou veřejnost. Tomuto záměru je přizpůsobena nabídka i příznivá cenová úroveň našich služeb. K dosažení požadované kvality používáme profesionální techniku a čistící prostředky vybraných dodavatelů v tomto oboru.

 

Od kdy a kde působíme ?

Náš vstup na trh úklidových služeb spadá do roku 1998. Narůstající objem prací vedl v roce 2004 k založení společnosti.

Územně jsme zaměřeni především na město Brno a jeho okolí, kde také uskutečňujeme nejrozsáhlejší podíl prací.

Jaký objem zvládneme ?

Díky vysoké znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v oblasti úklidu, jsme schopni zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací.

V současné době uklízíme 84 objektů po celém území města Brna a okolí.

Kdo jsou naši zákazníci ?

Naši zákazníci působí ve státním, podnikatelském, družstevním i soukromém sektoru. V soukromém sektoru je zpravidla zákazník nejnáročnější. Tato skutečnost je pro nás více než potěšující, protože značná část námi uklízených objektů se nachází právě ve vlastnictví soukromém.

Jaké máme přednosti ?

Značnou přednost oproti konkurenci máme v zajištění úklidových prací výhradně vlastními zaměstnanci, kteří jsou nepřetržitě k dosažení.

Ochrana osobních údajů společnosti

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů. Společnosti pH servis HUDEČEK s.r.o. a Úklid Hudeček Brno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu, poptávky nebo objednávky, plnění smlouvy, poskytování služeb a vedení zákaznické evidence.

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .
 

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.