Úvodní strana > Slovníček pojmů > Čištění průmyslových podlah

 Čištění průmyslových podlah – Hudeček Brno

Čištění průmyslových podlah Brno

Hledáte profesionální firmu na provedení důkladného čištění průmyslových podlah z Brna? Nabízíme vám služby prvotřídního čištění průmyslových podlah a dlouholeté zkušenosti v dané oblasti. Služba je určena pro majitele či správce průmyslových objektů, kde je nutné pravidelně zajištovat (s ohledem na bezpečnost a čistotu prostředí) úklid podlahových povrchů. Nejčastěji se jedná o:

 • Čištění průmyslových podlah skladů (Brno).
 • Čištění průmyslových podlah výrobních hal (Brno).
 • Čištění průmyslových podlah potravinářských provozů (Brno).
 • Čištění průmyslových podlah chemických provozů (Brno).
 • Čištění průmyslových podlah farmaceutických firem a zdravotnických provozů (Brno).
 • Čištění průmyslových podlah parkovišť a garáží (Brno).

Při práci používáme vysoce kvalitní, a především osvědčené čisticí prostředky s vysokou efektivitou eliminace mstných a materiálově i barevně znečištěných ploch. Nevyhýbáme se čištění extrémně špinavých průmyslových podlah, kde jsou dlouhodobě usazené nejen prašné nečistoty, ale především různé zbytky materiálů, ať už se jedná o venkovní nečistoty či zaschlé laky a barvy.

Čištění průmyslových podlah
Čištění průmyslových podlah v Brně

Nejčastější znečištění, která se zpravidla objevuje téměř na všech površích průmyslových podlah, jsou prašné nánosy, šmouhy od pneumatik, olejové skvrny, bláto, zbytky žvýkaček, barvy a lepidla aj.

Veškeré čištění průmyslových podlah pro naše klienty z Brna a okolí provádíme v souladu se samotnou technologií tvorby průmyslových podlah, čímž máte garanci, že čištění nesnižuje jejich odolnost ani nenarušuje samotnou strukturu.

Při volbě vhodné metody čištění vycházíme z aktuálního stavu dané podlahy – tj. zohledňujeme nejen typy znečištění, ale i její stav a stáří. V praxi se rozlišuje několik základních typů realizací:

 • Antibakteriální čištění průmyslových podlah.
 • Horkovodní čištění průmyslových podlah.
 • Parní čištění průmyslových podlah.
 • Hloubkové čištění průmyslových podlah.
 • Pěnové čištění průmyslových podlah.
 • Mechanické čištění průmyslových podlah.

Většinou se však jedná o silně znečištěné průmyslové podlahy, u kterých je třeba provést čištění kombinovanou formou v určitém postupném sledu úkonů. Proto je třeba značná zkušenost realizátora! V případě zájmu o služby naší úklidové firmy nás neváhejte kontaktovat.

Provádíme taktéž odborné čištění koberců pro klienty z Brna.

Těšíme se na spolupráci. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.