small_men
pH servis HUDEČEK s. r. o., Mášova 733/17, 602 00 Brno
Úvodní strana > Služby > Čištění koberců

Čištění koberců Brno

Specializujeme se na čištění koberců, které provádíme pro kanceláře a domácnosti v Brně i okolí. Potřebujete kvalitně vyčistit koberce, odstranit skvrny - navíc rychle a bez jakéhokoliv porušení vláken? Chcete mít jistotu, že čištění koberců nepřinese ztrátu barevnosti? Pokud vám na vašem koberci záleží, pak ho svěřte naší čistírně. Pro čištění koberců používáme moderní metody (strojové čištění koberců) a speciální čistící přípravky. Zaměřujeme se na čištění veškerých druhů koberců mimo vlněných.

Profesionální čištění koberců Brno – kontaktujte nás!

Čištění koberců Brno 

Realizované činnosti

Brno čištění kobercůZa účelem čištění koberců používáme různorodé metody čištění – konkrétní přehled naleznete níže:

  • Suché vysátí koberců (Brno a okolí).
  • Čištění koberců extraktorem (Brno a okolí).
  • Čištění koberců kotoučovým strojem + extraktorem (Brno a okolí).
  • Čištění koberců suchou metodou – VORWERK (Brno a okolí).
  • Odstranění silného znečištění, skvrn (Brno a okolí).
  • Čištění čalounění aj.

 

Čištění koberců BrnoEfektivní hloubkové čištění koberců provádíme přímo u klienta. Pro zajištění nejlepšího výsledku zpravidla využíváme kombinaci ručního, kartáčového i extrakčního čištění koberců. Efektem čištění není jen odstranění nečistot, ale také regenerace vláken koberce, oživení jeho barev a vzorů.

Službu "čištění koberců Brno" obsahující mokré vysávání, tepování koberců, extrakční čištění, strojní čištění či chemické čištění - provádíme bez dlouhých čekacích lhůt. Při čištění je možné také využít ochranné impregnace proti roztočům a znečišťujícím vlivům, které působí na vybavení interiéru.

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .

Službu „čištění koberců Brno“ realizujeme včetně dopravy zdarma, a to do 20 km od centra Brna. Objednat si náš servis můžete jako službu jednorázovou i pravidelnou, jež se uplatňuje především u firemní klientely.

Extrakční metoda je námi preferována (pokud to charakter materiálu dovolí). Do vlákna koberce se pod tlakem dostává čisticí chemie, přičemž je okamžitě po rychlém působení odsávána společně s nečistotami, roztoči a bakteriemi.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.
Na základě našich dlouholetých zkušení jsme schopni zrealizovat komplexní i dílčí činnosti dle individuálních požadavků zákazníka.