Úklid Hudeček

Naše služby

Hledáte kvalitní úklidovou firmu, která pro vás zajistí úklid v Brně a okolí? Potřebujete se spolehnout na rychlost a bezproblémovost úklidových činností? Využijte proto služeb naší brněnské úklidové firmy, která poskytuje úklid v Brně pro firmy i domácnosti. Kvalitu úklidových služeb garantujeme nejen díky našim dlouholetým zkušenostem z praxe, ale také odbornou způsobilostí našich pracovníků.

Všechny služby

Proč vybrat nás?

Ruka
1998
založení

Náš vstup na trh úklidových služeb spadá do roku 1998. Naší základní filosofií je kvalitně profesně odvedená úklidová služba a cenová dostupnost těchto služeb nejen pro podnikatelské subjekty, ale také pro širokou veřejnost.

Ruka
9
zaměstnanců

Značnou přednost oproti konkurenci máme v zajištění úklidových prací výhradně vlastními zaměstnanci, kteří jsou nepřetržitě k dosažení, mají potřebnou odbornost a dlouholeté zkušenosti. Díky tomu garantujeme včasnost a preciznost úklidu.

Ruka
79
stálých klientů

V současné době uklízíme pro naše klienty celkem 84 objektů po celém území města Brna a okolí. Díky vysoké znalosti prostředí a dlouholetým zkušenostem v oblasti úklidu, jsme schopni zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací.

Více o nás
Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Úklidová firma pH servis HUDEČEK = Profesionální úklid pro Brno!

Veškerou starost o úklid a všechny činnosti s úklidem spojené přenechte naší úklidové firmě. Ušetříte tak čas, který můžete využít mnohem efektivněji než na úklidové práce a běhání po domě. Úklid (Brno, Brno venkov) provádíme zcela dle vašich individuálních požadavků, navíc v termínech a denních hodinách, které vyhovují vám. Jakožto profesionální úklidová firma realizujeme jak úklid jednorázový (např. při i po rekonstrukcích, před oslavami či po akcích), tak i úklid pravidelný (bytové domy, byty, domácnosti, kanceláře, výrobní a skladovací prostory apod.).

Zahoďte obavy, zbavte se mýtů

Již dávno není pravdou, že vlastní úklidový pracovník na HPP či VPP je pro vás nejlepší variantou, jak řešit úklid ve firmě či instituci. Tito pracovníci jsou placení tak jako tak, ať už je co uklízet či nikoliv. Naproti tomu profesionální úklidová firma (Brno) nebo úklidová agentura je placená za precizní a rychlé provedení úkonu, tudíž máte úklid proveden v minimálním možném čase a platíte pouze právě provedené práci a nic více.

Výhody úklidové firmy

Výhody úklidové firmy (Brno) jsou nejen v ušetřeném čase, ale především v tom, že pokud má být úklid precizní, pak je třeba mít potřebné čisticí prostředky, stroje, znát postupy a technologie moderního čištění a úklidu. Právě to je důvod, proč vždy bude úklidová firma ve všech ohledech nejvhodnějším řešením. Navíc úklid, který laikovi může trvat dlouhou dobu, zvládne zkušený profesionál (úklidov agentura) v mnohem kratším čase. To nemluvíme ani o termínu a čase, ve kterém byste nejraději úklid řešili. Vlastní uklízečka vám nepřijde mýt chodbu a toalety večer, když už jsou kanceláře prázdné. Pro úklidovou agenturu je to běžný klientsky požadavek, který umí splnit. Profesionální uklízecí firma vám vyjde maximálně vstříc.

Zbavte se zažitých stereotypů, že úklid musíte dělat pouze vy, neboť najmout si úklidovou firmu je ztráta peněz. Doba pokročila a úklid od profesionálů je nejlepším a nejekonomičtějším řešením, které můžete zvolit. 

Ceník úklidové služby

Ceník úklidových služeb  je do určité míry orientační (standardní), neboť nezohledňuje individuální podmínky s ohledem na typ a rozsah realizace úklidových procesů. Pravidelné úklidy a velké objemy úklidových prací jsou kalkulovány individuálně a cena úklidu je stanovena dohodou. Pro přesné nacenění úklidů nás neváhejte kontaktovat.

 

Jak probíhají úklidové práce

Úklidové práce provádíme vždy na základě předchozí osobní prohlídky. Účelem prohlídky u zákazníka je zjištění skutečného rozsahu úklidové služby a dohodnutí veškerých detailů. Na základě prohlídky jsme schopni velmi přesně stanovit cenu úklidové služby a domluvit si konkrétní termín realizace. Naše úklidová firma má kapacity na realizaci rozsáhlých jednorázových i pravidelných úklidových služeb.

Nejsme garážovou úklidovou firmou, kde se brigádníci najímají až v momentě, kdy se objeví velká zakázka. Pokud bychom na rozsáhlou zakázku nestačili, pak bychom ji odmítli. Rozhodně by naše úklidová firma nenajímala nezkušené brigádníky, kteří s poskytování úklidového servisu nemají potřebné zkušenosti. Považujeme se za zodpovědnou a solidní úklidovou firmu. A právě to je pro naše stálé zákazníky velmi podstatné. Proto nás dlouhodobě využívají pro realizaci úklidových služeb rozmanitého charakteru.

Proč využít služeb úklidové firmy pH servis HUDEČEK Brno?

Jakožto úklidová firma jsme vám kdykoliv k dispozici, stačí zavolat. Nabízíme velmi široké spektrum úklidových služeb – díky tomu jsme schopni zajistit veškeré druhy úklidů, které potřebujete. Mimo běžný úklid poskytujeme také služby žehlení. Pracovníci úklidové firmy jsou plně vyškoleni a neustále vzděláváni v oblasti efektivních úklidových postupů a prostředků. K úklidu používáme moderní techniku a účinné čisticí prostředky, které jsou zárukou perfektně provedeného úklidu.

Patříme mezi firmy na úklid domácností, které umí splnit klientovi i ty nejspecifičtější požadavky. Ne každá firma provádějící úklid v domácnosti je ochotná naslouchat a modifikovat sytém svých služeb v souladu s požadavky klienta. Proto si buďte jisti, že jakožto firma na úklid v domácnosti jsme pro vás skvělou volbou a nebojíme se to říci nahlas. Za kvalitou naší práci i přístupek vůči klientů si stojíme.

Úklid kanceláří i domácností v Brně a okolí – to není jen hadr a saponát. Úklidová firma musí předvést mnohem více. Důležitá je také spolehlivost pracovníků a jejich zodpovědnost. Z tohoto důvodu si naše pracovníky zodpovědně vybíráme, aby klienti měli jistotu skvěle odvedené úklidové práce! Úklid domácností pro Brno a okolí provádí stálý tým našich pracovníků, kteří jsou u nás zaměstnáni již řadu let.

Přečtete si také další informace o naší úklidové firmě nebo si projděte orientační ceník služeb. V případě, že vás naše úklidová firma zaujala, zavolejte nebo vyplňte nezávaznou objednávku. Kontaktujeme vás do 24 hodin a domluvíme se na dalším postupu tak, aby vaše kancelář či domácnost zářila čistotou k vaší plné spokojenosti.

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .

Zahoďte obavy, zbavte se mýtů

Již dávno není pravdou, že vlastní úklidový pracovník na HPP či VPP je pro vás nejlepší variantou, jak řešit úklid ve firmě či instituci. Tito pracovníci jsou placení tak jako tak, ať už je co uklízet či nikoliv. Naproti tomu profesionální úklidová firma (Brno) je placená za precizní a rychlé provedení úkonu, tudíž máte úklid proveden v minimálním možném čase a platíte pouze právě provedené práci a nic více.

Výhody úklidové firmy (Brno) jsou nejen v ušetřeném čase, ale především v tom, že pokud má být úklid precizní, pak je třeba mít potřebné čisticí prostředky, stroje, znát postupy a technologie moderního čištění a úklidu. Právě to je důvod, proč vždy bude úklidová firma ve všech ohledech nejvhodnějším řešením. Navíc úklid, který laikovi může trvat dlouhou dobu, zvládne zkušený profesionál v mnohem kratším čase. To nemluvíme ani o termínu a čase, ve kterém byste nejraději úklid řešili. Vlastní uklízečka vám nepřijde mýt chodbu a toalety večer, když už jsou kanceláře prázdné.

Zbavte se zažitých stereotypů, že úklid musíte dělat pouze vy, neboť najmout si úklidovou firmu je ztráta peněz. Doba pokročila a úklid od profesionálů je nejlepším a nejekonomičtějším řešením, které můžete zvolit.

Úklidové práce provádíme vždy na základě předchozí osobní prohlídky. Účelem prohlídky u zákazníka je zjištění skutečného rozsahu úklidové služby a dohodnutí veškerých detailů. Na základě prohlídky jsme schopni velmi přesně stanovit cenu úklidové služby a domluvit si konkrétní termín realizace. Naše úklidová firma má kapacity na realizaci rozsáhlých jednorázových i pravidelných úklidových služeb. Nejsme garážovou úklidovou firmou, kde se brigádníci najímají až v momentě, kdy se objeví velká zakázka. Pokud bychom na rozsáhlou zakázku nestačili, pak bychom ji odmítli. Rozhodně by naše úklidová firma nenajímala nezkušené brigádníky, kteří s poskytování úklidového servisu nemají potřebné zkušenosti. Považujeme se za zodpovědnou a solidní úklidovou firmu. A právě to je pro naše stálé zákazníky velmi podstatné. Proto nás dlouhodobě využívají pro realizaci úklidových služeb rozmanitého charakteru.

Zobrazit více...

Naše úklidová firma používá veškeré moderní metody pro dosažení nejlepšího výsledku, např. čištění párou aj. Úklidová služba je tak maximální efektivní. Zárukou kvality úklidového servisu je také stálý tým neustále školených zaměstnanců, kteří si rozdělují dílčí specializace a působí jak garanti jednotlivých servisních úseků. Úklidové služby jsou tak zabezpečeny na nejvyšší možné úrovni, ať už se jedná o úklid kanceláří, nebo naopak o úklid bytu. Na naši úklidovou firmu se můžete spolehnout na 100 %.

Úklid firmy a kanceláří

Potřebujete, aby vaše firma působila stále reprezentativně? Pak se rozhodně nevyplatí zanedbávat úklid. Pro perfektní úklid firmy zavolejte nás. V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti a ke každému firemnímu úklidu přistupujeme vždy zodpovědně, spolehlivě a profesionálně. Kvalitní úklid firem a kanceláří = pH servis HUDEČEK.

Jako odborníci ve svém oboru jsme si plně vědomi toho, že firma musí zářit čistotou jak z pohledu zaměstnanců, tak i vašich obchodníc partnerů a nepravidelných návštěvníků. Chápeme, že pro příjemné pracovní prostředí je pořádek naprosto nezbytný. Zajišťujeme dokonalý úklid firmy s profesionálním přístupem a za velmi rozumné ceny.

S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v úklidových službách jsme schopni pro vaše kanceláře zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací. Úklid kancelářských prostor provádí výhradně naši vlastní zaměstnanci našeho stálého týmu (nikoliv brigádníci jako u konkurenčních firem), kteří jsou vám neustále k dispozici. Proto službu "úklid kanceláře Brno" objednávejte právě u nás.

Úklidová služba v našem podání je komplexním servisem pro naše zákazníky. Vždy vyjdeme vstříc požadavků klienta bez rozdílu, což ne každá uklízecí firma akceptuje. Ceník úklidových prací, resp. ceník úklidových služeb si můžete na našem webu projít nebo vám zpracujeme individuální nacenění.

Na preciznosti výsledku naší úklidové služby si zakládáme. Díky tomu se odlišujeme od ostatních úklidových firem v Brně. Pokud máte zájem o kvalitní úklidové práce od osvědčené úklidové firmy a navíc za dostupnou cenu, pak kontaktujte pH servis HUDEČEK Brno.

Prvotřídní úklidový servis pro firmy

Máte-li firmu, která potřebuje profesionální úklidový servis, jste na správném místě! Naše společnost nabízí špičkové úklidové služby speciálně pro firmy různých velikostí a bez ohledu na charakter odvětví.

S naším úklidovým servisem pro firmy získáte nejen bezkonkurenční přístup a dokonale uklizené pracovní, skladovací i manipulační prostory. Náš vyškolený a zkušený úklidový tým se postará o veškeré individuální požadavky na úklid vaší firmy. Přizpůsobíme se časově, rozsahem, pravidelností úklidového servisu.

Rozumíme tomu, že je pro vás klíčové minimalizovat přerušení vašeho firemního provozu. Vaše spokojenost s úklidovým servisem firmy je naší prioritou a usilujeme o dlouhodobé a vzájemně prospěšné partnerství.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Vaše úklidová firma Hudeček Brno. Specialist na úklidové práce pro firmy i domácnosti.

 

Naši spokojení zákazníci

Úklid domácnosti u paní Soukupové

Jsem opravdu šťastná a vděčná, že k nám chodí jednou za 14 dní paní na úklid. Upřímně se na to těším až přijdu do uklizeného bytu po tom, co jsem s dětmi celé dopoledne venku. Ten pocit, když otevřu dveře a vše je srovnané, uklizené, umyté a voňavé, je prostě k nezaplacení. Šetří mi to čas, energii a hlavně nervy. Paní ani netuší, jakou radost mi tím dělá. Děkuji.

Zuzana Soukupová

Úklid fitness centra Gym&Joy

Po každém úklidu našeho GYMu je rozdíl vidět hned jak otevřeme vchodové dveře. Máme 2 sály, 2 šatny rozložené ve 4 patrech, takže na úklid trošku oříšek,  ale pokaždé velká spokojenost. Vše čisté, provoněné a opravdu si dá úklidová firma vždy záležet, je velmi pečlivá. Jsem moc ráda, že úklidové služby namusíme řešit svépomocí. Děkujeme.

https://gymandjoy.cz/

 

Vsaďte na profesionální úklidovou firmu?

Úklidová společnosti specializující se na úklidové služby je vždy pro firmu nebo kancelář efektivnější, než zaměstnávat vlastního in-house člověka na úklid. Úklidové firmy nakupují výhodněji čistící a dezinfekční prostředky. Firma na úklid pravidelně školí své zaměstnance a hlavně pro provádění úklidového servisu má odpovídající profesionální techniku, kterou uplatňuje v rámci úklidu všech klientů, proto se jí vyplatí do různých dražších zařízení investovat.

Garantujeme spokojenost s úklidovými službami.

Hudeček - váš specialista na úklid v Brně.

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.