Úvodní strana > Slovníček pojmů > Čištění vlněných koberců Brno

Čištění vlněných koberců Brno

Provádíme čištění vlněných koberců pro klienty z Brna a okolí. Využijte naše dlouholeté zkušenosti, díky nimž dokážeme váš starý vlněný koberec dostat opět do formy, jako když byl nový. Pokud si u nás objednáte službu „čištění vlněných koberců Brno“, pak si můžete být jisti, že váš starý vlněný koberec opět získá svou původní barevnost a jeho vlákno bude zase příjemné na dotyk, bez stop mastnoty, nečistot a slepených vláken.

Ctíme šetrný přístup a používáme odpovídající čisticí a impregnační prostředky od renovovaných značek. Využíváme pouze osvědčené profesionální metody čištění vlněného vlákna. Disponujeme odpovídajícími certifikáty a odborností na základě dlouholetého profesního vzdělávání v oblasti čištění koberců.

Čištění vlněných koberců
Čištění vlněných koberců v Brně

Jak zpravidla probíhá čištění vlněných koberců?

  1. Odstranění pevných nečistot (rozmanité drobky, zbytky suché kůže, vlasy, chlupy apod.). Provádí se s pomocí vysavače, speciálním jemným kartáčkem.
  2. Čištění koberce od vláknem absorbovaných nečistot (prach, mastnota) a nasátých pachů.
  3. Odstranění skvrn.
  4. Ošetření vlákna a jeho případná impregnace.
  5. Antialergické ošetření.

Naší zásadou je, že při čištění vlněných koberců eliminujeme na maximum používání chemických prostředků. Cílem je co největší zachování přirozených vlastností vlněného vlákna. Výjimkou je čištění skvrn, které jsou do vlákna příliš zažrané, nebo odstranění látek navázaných přímo na vlákno.   

Prioritně provádíme:

  • Čištění vlněných koberců pro domácnosti.
  • Čištění vlněných koberců v komerčních objektech.
  • Čištění vlněných koberců kancelářských prostor.

Nepoužíváme kartáčovací stroje. Snažíme se minimalizovat mokré čištění. Čištění vlněných koberců má svá specifika, která je třeba perfektně znát a hlavně dodržovat. V případě čištění vlněných koberců je proto nezbytností zkušenost s podobnými realizacemi.

V případě zájmu o službu „čištění vlněných koberců Brno“ nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.