Čištění vlněných koberců Brno

Provádíme čištění vlněných koberců pro klienty z Brna a okolí. Využijte naše dlouholeté zkušenosti, díky nimž dokážeme váš starý vlněný koberec dostat opět do formy, jako když byl nový. Pokud si u nás objednáte službu „čištění vlněných koberců Brno“, pak si můžete být jisti, že váš starý vlněný koberec opět získá svou původní barevnost a jeho vlákno bude zase příjemné na dotyk, bez stop mastnoty, nečistot a slepených vláken.

Ctíme šetrný přístup a používáme odpovídající čisticí a impregnační prostředky od renovovaných značek. Využíváme pouze osvědčené profesionální metody čištění vlněného vlákna. Disponujeme odpovídajícími certifikáty a odborností na základě dlouholetého profesního vzdělávání v oblasti čištění koberců.

Čištění vlněných koberců
Čištění vlněných koberců v Brně

Jak zpravidla probíhá čištění vlněných koberců?

  1. Odstranění pevných nečistot (rozmanité drobky, zbytky suché kůže, vlasy, chlupy apod.). Provádí se s pomocí vysavače, speciálním jemným kartáčkem.
  2. Čištění koberce od vláknem absorbovaných nečistot (prach, mastnota) a nasátých pachů.
  3. Odstranění skvrn.
  4. Ošetření vlákna a jeho případná impregnace.
  5. Antialergické ošetření.

Naší zásadou je, že při čištění vlněných koberců eliminujeme na maximum používání chemických prostředků. Cílem je co největší zachování přirozených vlastností vlněného vlákna. Výjimkou je čištění skvrn, které jsou do vlákna příliš zažrané, nebo odstranění látek navázaných přímo na vlákno.

Prioritně provádíme:

  • Čištění vlněných koberců pro domácnosti.
  • Čištění vlněných koberců v komerčních objektech.
  • Čištění vlněných koberců kancelářských prostor.

Nepoužíváme kartáčovací stroje. Snažíme se minimalizovat mokré čištění za účelem zachování co největší šetrnosti vůči čištěnému koberci. Čištění vlněných koberců má svá specifika, která je třeba perfektně znát a hlavně dodržovat. V případě čištění vlněných koberců je proto nezbytností zkušenost s podobnými realizacemi.

V případě zájmu o službu „čištění vlněných koberců Brno“ nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Váš specialista na čištění vlněných koberců.

----------------------

Zákazníci hledají na internetu tuto službu přes výrazy: čištění perských koberců Brno, čištění vlněného koberce, čištění vlněných koberců Brno, ruční čištění vlněných koberců. 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.