Úklidový servis Brno

Úklidový servis BrnoPoskytujeme jednorázový i stálý úklidový servis v Brně a okolí. Mezi naše klienty patří jak domácnosti, tak i firmy a instituce. Jestliže nejste schopni zajistit úklidové služby svépomocí, nebo jste se rozhodli, že nechcete úklidem ztrácet čas, pak si úklidový servis nechte zajistit od nás, neboť my se v úklidu vyznáme a za dobrou cenu pro vás dokážeme zrealizovat jak drobné úklidové zakázky, tak i komplexní úklidový servis (Brno) dle individuálních požadavků.

Pro koho dokážeme úklidový servis obstarat?

Na velikosti zakázky nezáleží, jsme ochotni se věnovat úklidu v malé domácnosti, stejně tak máme zkušený a dostatečně velký tým školených pracovníků, kteří zvládnou i úklidový servis velkého rozsahu.

Nejčastěji provádíme:

 • úklidový servis (Brno) firem a kancelářských budov,

 • úklidový servis (Brno) domácností,

 • úklidový servis (Brno) nemocnic a zdravotnických zařízení,

 • úklidový servis (Brno) škol a institucí vzdělávacích i volnočasových aktivit,

 • úklidový servis (Brno) pro obchody a obchodní pasáže,

 • úklidový servis (Brno) skladů a výrobních hal.

Úklidový servis v BrněU zakázek většího rozsahu upřednostňujeme pravidelnou formu úklidového servisu, což je efektivnější z pohledu nás i zákazníka.

Velké zakázky předem nezávazně naceňujeme včetně obhlídky prostor. Úklidový servis domácností lze jednoduše nacenit telefonicky a bez předchozí osobní návštěvy.

 

Proč úklidový servis právě od nás?

 1. Cena – v porovnání s kvalitou odvedené práce patří naše cena k jedněm z nejnižších v Brně.

 2. Individuální přístup – s námi se vždy dohodnete, vyjdeme vám vstříc a hlavně komunikujeme. Pokud potřebujete v určitý termín a určitý čas zajistit úklidový servis, pak se přizpůsobíme. Vaše požadavky respektujeme.

 3. Odbornost a zkušenosti – školíme se na nové trendy a postupy s cílem dosáhnout lepší kvality a efektivity práce. Tento přístup kombinujeme s našimi dlouholetými zkušenostmi.

 4. Vybraný personál – u nás neuklízí jen tak někdo, resp. kdokoliv! Zaměstnance si pečlivě vybíráme, neboť to je základ dobře odvedené práce, diskrétnosti, schopnosti se zlepšovat a odvádět co nejlepší úklidový servis.

 5. Moderní postupy a prostředky – díky odbornosti a četným školením, díky sledování moderních trendů a doporučení na používání efektivních a prvotřídních čisticích prostředků provádíme úklidový servis s kvalitními a účinnými pomůckami a chemií.

 6. Diskrétnost – firemní kodex zavazuje naše pracovníky k diskrétnosti vůči klientovi. Pracovníky si bedlivě vybíráme a dbáme na uplatňování uvedeného přístupu, který se zavázali dodržovat.

 7. Komplexnost – díky výše popsaným zkušenostem dokážeme realizovat téměř všechny úklidové služby, které požadujete. Nevyhýbáme se žádným typům úkolů, proto dokážeme zajistit pro firmy a organizace kompletní úklid od mytí podlah až po čištění žaluzií, luxování, výměny hygienických potřeb apod.

 8. Rychlost – rychlost v tomto případě neznamená, že rychle odbudeme práci a inkasujeme peníze (jak je časté u řady konkurenčních firem). Rychlost u nás znamená, že rozhodně dodržujeme smluvené termíny, práci provádíme za nejkratší možnou dobu při dodržení standardu kvality úklidového servisu.

 9. Preciznost - dbáme na precizní provedení jakýchkoliv úkonu. Naši pracovníci jsou školeni nejen s ohledem na techniky práce, ale i na samotný přístup ke kvalitě jejího provádění. Kontrolu výsledného úklidu provádí revizní pracovník.

Očekávejte od nás komplexní přístup k úklidovému servisu, garantujeme vaši spokojenost i kvalitu odvedené práce bez zbytečných zdržení. V případě zájmu o úklidové služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.