Úvodní strana > Služby > Hospodyňské služby Brno (mytí, žehlení, vysávání)

Hospodyňské služby Brno (mytí, žehlení, vysávání)

Hospodyňské služby BrnoHospodyňské služby Brno - žehlení

Nabízíme kompletní služby spojené s běžným chodem domácnosti. Jedná se o veškeré hospodyňské práce, mezi něž patří žehlení, mytí podlah, mytí nádobí, luxování apod. Zakládáme si na pečlivosti. Veškeré hospodyňské činnosti pro vás můžeme zajistit jednorázově nebo v pravidelně se opakujících intervalech dle vašich potřeb. Prioritně působíme v Brně a jeho blízkém okolí.

Žehlení prádla Brno

Službu žehlení prádla si můžete přiobjednat k pravidelnému úklidu nebo si lze objednat žehlení samostatně (bez úklidu). Žehlení prádla probíhá v prostorách naší kanceláře, v čistém a nekuřáckém prostředí. Stačí dovést koš se suchým vypraným prádlem k nám do kanceláře nebo si ho vyzvedneme sami. Pečlivě vyžehlené prádlo vám v co nejkratší době dopravíme domů, nebo si jej můžete vyzvednout u nás v kanceláři v centru města. Cena žehlení prádla je 180 Kč/h.

Žehlení prádla u nás nejčastěji využívají zaneprázdněné hospodyňky, singles, pracovně vytížené osoby, senioři nebo tělesně postižení lidé.

Služby hospodyně (Brno)

Služba hospodyně obsahuje činnosti spojené se zajištěním běžného chodu vaší domácnosti. V rámci hospodyňských služeb nabízíme: pravidelný i jednorázový úklid, praní, žehlení, úklid prachu, umytí nádobí, údržbu a ochranu nábytku, čištění, údržbu a ochranu podlah a obkladů, mytí oken a čištění žaluzií. 

 

Služba hospodyně je prováděna pracovnicemi, které jsou prověřeny dlouhodobou praxí u naší firmy, jsou školeny a pravidelně seznamovány s trendy a novinkami v odvětví úklidových prostředků. Čas úklidů a pravidelnost jsou stanoveny na základně požadavků klienta. Cena hospodyňských služeb je 180,-/hodinu.

Jsme rodinná úklidová firma z Brna, na kterou se můžete spolehnout. Garantujeme nejen kvalitní provedení úklidu, ale zakládáme si na důvěře a vůči našim klientům dodržujeme absolutní diskrétnost. Zajistíme pro vás i čištění koberců Brno.

Hospodyně Brno - vysávání, luxování, mytí nádobí
Hospodyňské práce: vysávání, mytí nádobí aj.
Hospodyně Brno
Hospodyně Brno – mytí oken

 

 

 

 

 

 

 

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.