Úvodní strana > Strojní čištění podlah

Strojní čištění podlah Brno (strojové čištění)

Strojní čištění podlah BrnoObjednejte si strojní čištění podlah (Brno) za velmi výhodné ceny. Garantujeme kompletní servis s prvotřídním výsledkem a rychlým provedením. Vsaďte na naše zkušenosti a moderní techniku, kterou pro realizaci strojního čištění podlah používáme. Silně znečištěné podlahy je třeba vymývat za pomoci profesionálního stroje a zároveň tuto techniku kombinovat zpravidla i s jinými dostupnými možnostmi, které zajistí co nejlepší výsledek úklidu. Tento precizní přístup do detailu ctíme, proto máme řadu spokojených klientů, kteří kvalitu strojového čištění podlah oceňují natolik, že nám tyto i podobné realizace zadávají opakovaně.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni realizovat čištění podlah ve všech možných typech budov, převážně pak provádíme:strojové čištění podlah Brno

Strojové čištění podlahy
 • Strojní čištění podlah skladů (Brno).
 • Strojní čištění podlah výrobních hal (Brno).
 • Strojní čištění podlah potravinářských provozů (Brno).
 • Strojní čištění chodbových podlah (Brno).
 • Strojní čištění podlah chemických provozů (Brno).
 • Strojní čištění podlah obchodů (Brno).
 • Strojní čištění podlah administrativních budov a kanceláří (Brno).
 • Strojní čištění podlah nemocnic a zdravotnických provozů (Brno).
 • Strojní čištění podlah parkovišť, garáží (Brno).

Strojní čištění podlah se zpravidla používá taktéž pro smývání starého podlahového značení například u parkovišť, garážových a skladových prostorů apod. Stejně tak se strojní čištění podlah aplikuje k eliminaci mastných skvrn např. v autoservisech.

Před samotným strojním čištěním provádíme kompletní přípravu: zametení/kartáčování hrubých nečistot a následné vysátí drobnějších nečistot. 

Strojní čištění je možno využít pro betonové podlahy, speciální průmyslové podlahy, parkety, lamino, PVC, kamenné a terasové podlahy.

Metody čištění za pomoci strojů: 

 • Horkovodní strojové čištění podlah.
 • Tlakové strojové čištění podlah.
 • Mechanické strojové čištění podlah.
 • Pěnové strojové čištění podlah.

Spolehněte se nejen na precizní provedení, ale i konzultační servis a poradenství při plánování péče o vaši podlahu. V rámci služby "strojové čištění podlah Brno" se zaměřujeme na efekt a kvalitu: snažíme se najít vždy takové řešení, které není drahé, za to však maximálně účelné.

Více informací o podmínkách služby „strojové čištění podlah Brno“ si vyžádejte včetně nezávazného nacenění, obratem vám odpovíme. Pokud máte zájem o služby strojového čištění podlah nebo o kompletní servis od úklidové firmy z Brna, pak nás neváhejte kontaktovat. Provádíme taktéž čištění koberců (Brno).

Těšíme se na spolupráci s vámi. Využijte služby precizního čištění podlah od nás.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.