Úklid bytových prostor Brno

19.05.2014
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích. Jak elegantně vyřešit úklid bytových domů? Pomůžeme vám.
Úklid bytových prostor Brno
Úklid bytových prostor Brno - ilustrační foto

Úklid bytových domů bez starostí? Jde to, stačí ho řešit s odobrnou firmou. Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích. Stálý úklid je připravován na míru pro zákazníka, ať se jedná o časové možnosti, tak také šíři poskytované služby.

Úklid bytových prostor zpravidla zahrnuje: pravidelný úklid společných prostor SVJ (sklepy, prádelny, kočárkárny apod), úklid před bytovým domem, mytí schodiště, čištění výtahů, mytí oken ve společných prostorách apod.

Do balíčku služeb úklidu bytových prostor si může zákazník vybrat i činnosti samotného úklidu domácností: mytí a stírání povrchů, vysávání, mytí podlah, omytí umyvadel, baterií, dřezů a toalet, odstranění nečistot z obkladů, čištění koberců (Brno), leštění zrcadel a skleněných ploch, stírání prachu, vynášení košů, omytí dveří a zárubní, otírání parapetů, mytí a leštění oken, otírání a odsátí prachu z topných těles a žehlení.

Úklidové služby poskytujeme v různém rozsahu:

úklid panelových domů Brno
Čištění vchodu - úklid panelových domů v Brně
 • Úklid samostatného bytu (Brno).
 • Úklid bytových prostor více bytových jednotek (Brno).
 • Úklid bytových prostor nájemních domů (Brno).
 • Úklid bytových prostor činžovních domů (Brno).
 • Úklid bytových prostor panelových domů (Brno).

Výhody, jež přináší profi úklid bytových domů

V povědomí lidí je zabudováno, že úklidové služby jsou drahé a nadstandartní. Tento názor je již dávno přežitý díky výhodám, které služby úklidu bytových prostor reálně přináší. Mezi benefity úklidu za pomoci profesionální služby patří:

 • Více volného času.
 • Vyřešení úklidových činností za všechny nájemníky, vlastníky bytových domů. Ideální pro případy, kdy se neumí nájemníci/obyvatelé dohodnout apod.
 • Zajištění stálé úrovně kvality úklidu.
 • Technologie a speciální přípravky na dané materiály a povrchy.
 • Profesionalita úklidu.
 • Pojištění pro případ poškození klienta.

Proč objednat službu "úklid bytových prostor Brno" právě u nás?

Úklid bytů Brno
Úklid bytů Brno - ilustrační foto

Kvalita výsledku úklidu bytových prostor je zaručena díky pravidelným kontrolám dispečera úklidu. Při jednorázových úklidech dispečer úklidu pracovnice doveze na místo určení a při skončení prací zkontroluje zadanou objednávku úklidu a předá ji objednateli. Je zde tak prostor pro kontrolu samotného objednatele a domluvení se na případných dodělávkách. Při stálém úklidu je běžnou praxí pravidelná kontrola popřípadě telefonické domluvy s objednatelem, kde se okamžitě řeší veškeré požadavky objednatele.

Spokojenost zákazníků se službou "úklid panelových domů Brno" je možné si ověřit v referenčním listu, na webových stránkách a také vám je rádi sdělíme při osobním či telefonickém rozhovoru. Velmi rádi s vámi probereme rozsah požadovaných služeb a přiblížíme také orientační cenovou nabídku a časové možnosti v souvislosti se službou "úklid bytových domů".  Díky dlouholetému poskytování úklidových služeb se řadíme mezi firmy, které nabízí pouze profesionální a kvalitně vykonaný úklid. Zárukou je technická vybavenost, proškolený personál a pravidelné kontroly úklidů. Používáme správné a osvědčené technologické postupy.

V případě zájmu o službu "úklid bytových domů Brno" se obraťte na naši úklidovou firmu Brno Hudeček. Úklid bytových domů provedeme jednorázově nebo formou opakovaného pravidelného servisu.

 

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.