Úvodní strana > Slovníček pojmů > Úklid staveb Brno

Úklid staveb BrnoÚklid staveb Brno

Služby úklidu staveb v sobě zahrnují především kompletní péči o pořádek na stavbě. Tj. úklid staveb je nejčastěji realizován v momentě dokončení stavby (kolaudace) nebo v případě dokončení renovace či výměny oken, nebo při jiném stavebním zásahu, který způsobý znečištění interiéru. Činnosti úklidu staveb (Brno) obsahují:

  • Mytí podlahy.
  • Čištění žaluzií.
  • Mytí oken.
  • Čištění koberců.
  • Mytí nábytku.
  • Stírání prachu.
  • Úklid po malování.
Úklid staveb
Úklid staveb v Brně

Rozsah úklidu staveb (Brno) se stanovuje dle požadavku klienta. Před samotnou realizací se dohodnou detaily, pak už se řeší pouze datum realizace. Provádíme stavební úklid jak pro větší stavební firmy, tak i pro soukromé osoby.

Pokud úklid Brno, pak jedině se společností Úklidový servis Hudeček.

Mimo služby úklidu staveb v Brně a okolí provádíme také čištění koberců (Brno) a řadu dalších úklidových služeb dle individuálního přání zákazníka.

Úklidový servis Hudeček = kvalitní úklidová firma (Brno), která vás nezklame a nenechá na holičkách. Volejte: 775 750 740.

Těšíme se na spolupráci. Vaše úklidová služba Hudeček Brno.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.