Úvodní strana > Slovníček pojmů > Mytí oken Brno

Mytí oken Brno

Mytí oken Brno - úklid HudečekObjednejte si mytí oken v Brně právě u nás. Zajistíte si tím nejen bezstarostné a cenově výhodné vyčištění oken, ale navíc veškeré práce provede náš školený personál precizně a v nejkratším možném čase. Vynasnažíme se vám vyjít maximálně vstříc, což znamená, že službu "mytí oken Brno" provedeme dle vašich individuálních požadavků, co se týká např. rozsahu i času samotného mytí oken. Pokud chcete kvalitně umytá okna za dobrou cenu, pak si nechte sdělit nezávaznou poptávku od naší úklidové firmy, rozhodně nebudete litovat. 

Mytí oken pro kohokoliv z vás!

Za naši dlouholetou praxi jsme realizovali řadu zakázek mytí oken pro různé klienty z Brna i blízkého okolí. Tím chceme říci, že nás nepřekvapí velmi rozsáhlá zakázka na mytí oken, stejně tak neodmítneme mytí oken v malém bytě.

Provádíme:

  • Mytí oken kancelářských budov a firem (Brno).

  • Mytí oken úřadů, knihoven, nemocnic a podobných organizací (Brno).

  • Mytí oken a výloh obchodů (Brno).

  • Mytí oken bytů, domácností (Brno).

Mytí oken v Brně
Mytí oken - Úklid Hudeček Brno

Než se pustíme do mytí oken

U větší zakázek (firemní budovy apod.) je lépe osobní návštěva, na základě níž se provádí individuální nacenění a obhlídka zakázky. U domácností stačí domluvit veškeré podrobnosti telefonicky a na základě dohodnutého termínu se následně provádí samotné mytí oken.

Uklízecí četa si na místo úklidu doveze veškeré čisticí prostředky. Pracovníci dodržují interní směrnice, které je mimo jiné zavazují k diskrétnosti, preciznosti atd. O jejich přítomnosti doslova nebude vědět. Jediné, co poznáte, budou čistotou zářící okna.

V případě zájmu o službu "mytí oken Brno" nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se spolupráci. Vaše úklidová firma Hudeček Brno.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.