20.03.2014

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Brně, která vám pomůže s vyčištěním koberců suchou metodou? Obraťte se na nás, dokážeme vám pomoci!

Čištění koberců suchou metodouČištění koberců suchou metodou - ilustrační foto

Profesionální čištění koberců suchou metodou je založeno na kvalitně zvoleném použití suchého granulátu a zapracováním prášku do vlákna speciálním strojem se dvěma proti sobě rotujícími válci. Granulát během suchého čištění koberců absorbuje organické i anorganické nečistoty (prach, roztoče). Suché čištění koberců je ideální pro údržbu koberců a čalounění v domácnostech s alergiky. Metoda je velmi účinná, ekologická a ekonomická. Značnou výhodou suchého čištění koberců je okamžité zkontrolování výsledku a průchodnost při, i bezprostředně po, vykonané práci.

Výhody oproti ostatním metodám čištění koberců

Metoda je vhodná na méně znečištěný povrch. Suché čištění koberců a práce okolo této metody je šetrnější k nábytku - dochází při ní k odsátí prachu i roztočů. Hned po skončení prací můžete koberec i místnost používat. Ideální je metoda pro údržbu koberců a čalounění v domácnostech s alergiky. Výsledek práce je možné zkontrolovat okamžitě po čištění. Ve vláknech nezůstávají žádné chemické zbytky. Granulát používaný při metodě suchého čištění koberců je pH neutrální a nepoškozuje úpravu vlákna. Koberec je během vykonávání práce pochůzný a ihned po skončení je připraven k používání. Koberec a čalounění je možné používat tak často, jak je potřeba. Je možné provádět pouze lokální čištění v místech znečištění koberců. Při suchém čištění koberců je mimo jiné zajištěna regenerace vláken, dochází tak k udržování hodnoty a kvality koberce. Přírodní granulát redukuje plísně, roztoče, zvířecí a prachové alergeny v průměru o 80%. 

Čištění koberců suchou metodou 2Čištění koberců Brno - ilustrační foto

Jak to probíhá suché čištění koberců?

  1. Koberec vysajeme kartáčovým vysavačem.
  2. Skvrny, silně znečištěná místa a vychozené cesty se předsprejují přípravkem, který zesiluje čisticí účinek, pohlcuje pachy a rozpouští skvrny.
  3. Na plochu rovnoměrně nasypeme granulát a důkladně jej zapracujeme strojem s proti sobě rotujícími válci. Podle typu koberce zvolíme správnou tvrdost kartáčů a zapracování provádíme do několika směrů. Pouze u koberců s větší smyčkou jezdíme ve směru smyček.
  4. Zapracovaný vlhký granulát necháme cca 30 minut v koberci naschnout a následně jej speciálním strojem s nasazenými sběrači z koberce odsáváme – sbíráme.
  5. Poté je možno ihned koberec používat a je skoro jako nový.

Kompletní úklid Brno = pH servis HUDEČEK s. r. o.

Poptejte suché čištění koberců u nás! Těšíme se na spolupráci. Jsme vaše spolehlivá a precizní úklidová firma.

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.