Čištění koberců suchou metodou

20.03.2014
Hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Brně, která vám pomůže s vyčištěním koberců suchou metodou? Obraťte se na nás, dokážeme vám pomoci! Suché čištění sedaček a koberců precizně a kvalitně.

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Brně, která vám pomůže s vyčištěním koberců suchou metodou? Obraťte se na nás, dokážeme vám pomoci! Suché čištění sedaček a koberců precizně a kvalitně. 

Čištění koberců suchou metodouČištění koberců suchou metodou - ilustrační foto

Profesionální čištění koberců suchou metodou je založeno na kvalitně zvoleném použití suchého granulátu a zapracováním prášku do vlákna speciálním strojem se dvěma proti sobě rotujícími válci. Granulát během suchého čištění koberců absorbuje organické i anorganické nečistoty (prach, roztoče). Suché čištění koberců je ideální pro údržbu koberců a čalounění v domácnostech s alergiky. Metoda je velmi účinná, ekologická a ekonomická. Značnou výhodou suchého čištění koberců je okamžité zkontrolování výsledku a průchodnost při, i bezprostředně po, vykonané práci. Objednejte si suché čištění koberců u nás.

Výhody oproti ostatním metodám čištění koberců

Metoda je vhodná na méně znečištěný povrch. Suché čištění koberců a práce okolo této metody je šetrnější k nábytku - dochází při ní k odsátí prachu i roztočů. Hned po skončení prací můžete koberec i místnost používat. Ideální je metoda pro údržbu koberců a čalounění v domácnostech s alergiky. Výsledek práce je možné zkontrolovat okamžitě po čištění. Ve vláknech nezůstávají žádné chemické zbytky. Granulát používaný při metodě suchého čištění koberců je pH neutrální a nepoškozuje úpravu vlákna. Koberec je během vykonávání práce pochůzný a ihned po skončení je připraven k používání. Koberec a čalounění je možné používat tak často, jak je potřeba. Je možné provádět pouze lokální čištění v místech znečištění koberců. Při suchém čištění koberců je mimo jiné zajištěna regenerace vláken, dochází tak k udržování hodnoty a kvality koberce. Přírodní granulát redukuje plísně, roztoče, zvířecí a prachové alergeny v průměru o 80%. 

Čištění koberců suchou metodou 2Suché čištění koberců Brno

Jak to probíhá suché čištění koberců (čištění koberců suchou metodou)?

  1. Koberec vysajeme kartáčovým vysavačem.
  2. Skvrny, silně znečištěná místa a vychozené cesty se předsprejují přípravkem, který zesiluje čisticí účinek, pohlcuje pachy a rozpouští skvrny.
  3. Na plochu rovnoměrně nasypeme granulát a důkladně jej zapracujeme strojem s proti sobě rotujícími válci. Podle typu koberce zvolíme správnou tvrdost kartáčů a zapracování provádíme do několika směrů. Pouze u koberců s větší smyčkou jezdíme ve směru smyček.
  4. Zapracovaný vlhký granulát necháme cca 30 minut v koberci naschnout a následně jej speciálním strojem s nasazenými sběrači z koberce odsáváme – sbíráme.
  5. Poté je možno ihned koberec používat a je skoro jako nový. Čištění koberců suchou cestou je šetrné.

Kompletní úklid Brno = pH servis HUDEČEK s. r. o.

Mimo suchého čištění koberců provádíme také suché čištění sedaček. Pro realizaci suchého čištění sedaček vždy volíme nejvhodnější metodu s ohledem na stav a typ povrchu. Jsme opatrní a precizní.

Poptejte suché čištění koberců u nás! Těšíme se na spolupráci. Jsme vaše spolehlivá a precizní úklidová firma.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.