Úklid po stavebních pracích - cena

Realizace úklidu po stavebních pracích

Po dokončení stavebních pracích nebo renovaci, jsou interiéry doslova zaplněny prachem, špínou, stavebním odpadem a dalšími nečistotami. Většina řemeslníků odchází, aniž by po sobě uklidili, proto pro majitele budovy přichází etapa uvedení interiéru do čistého stavu. Nejde jen o prach. Na podlaze máte omítku, sádrokartonové zbytky, odřezky/zbytky nové podlahy, nakapáno po malování stěn apod.

Jsme si vědomi toho, že pro majitele nemovitosti představuje úklid po stavebních pracích značnou zátěž. Nejenže vyžaduje nemálo času a úsilí, ale může být také fyzicky náročný (odvoz většího odpadu do sběrného dvora) a nebezpečný, ať už jde o úklid ve výškách nebo o manipulaci s těžkými či ostrými předměty či chemikáliemi.

Úklid po stavebních pracích cena

Úklid po stavebních pracích je pak více frustrující, pokud majitelé mají na starosti i další záležitosti spojené s následným dokončením projektu. Ideálně by si spíše ve svých starostech ulehčili, než přidávali další.

Z výše popsaných důvodů je vhodnější a efektivnější svěřit úklid po stavebních pracích do rukou profesionální úklidové firmy, která disponuje potřebnými znalostmi, vybavením a zkušenostmi k provedení precizního úklidu po stavebních pracích.

Co ovlivňuje cenu úklidu po stavebních pracích

Každého jistě napadne, že cena úklidu po stavebních pracích je definována složitostí a rozsahem požadovaných prací. Čím rozsáhlejší a komplexnější stavebně-rekonstrukční práce byly provedeny, tím více úklidu váš čeká. Navíc, pokud byly použity materiály, které jsou obtížnější na čištění nebo vyžadují nestandardní postupy nebo specifické úklidové prostředky, vždy se jedná o navýšení ceny za úklid po stavebních pracích. Stejně tak k navýšení ceny úklidových prací přispívá nebezpečnost úklidu – zpravidla např. práce ve výškách.

Vždy je vhodné, abyste úklidové firmě sdělili veškeré specifické okolnosti úklidu po stavebních pracích, pak je možno stanovit cenu, která odpovídá požadovanému rozsahu i náročnosti. Jestliže máte požadavek na necenění úklidu po stavebních pracích, kontaktujte nás.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.