Úklid panelových domů

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu pro váš panelový dům v Brně nebo v okr. Brno-venkov? Obraťte se na nás, na tým profesionálů z firmy pH servis HUDEČEK, s bohatými zkušenostmi v oblasti úklidu panelových domů. Naše služby jsou pečlivě prováděné a flexibilní. Plně se přizpůsobíme vašim požadavkům na pravidelnost a rozsah úklidu vašeho panelového domu.

Rozsah úklidu panelových domů

Šíře a pravidelnost úklidového servisu je čistě na vás. Na začátku si stanovíme podmínky a požadavky. Správci panelových domů řeší zpravidla 2 oblasti, a to úklid společných prostor panelových domů a péči o bezprostřední okolí panelového domu.

Úklid společných prostor paneláku zahrnuje:

  • Úklid chodeb a schodišť, tedy prostor, které propojují jednotlivé části domu. Tato místa vyžadující pravidelný úklid, neboť jsou zpravidla nejvíce znečištěná.

  • Úklid prádelny, sušárny, kočárkárny, lodžie v mezipatrech...

  • Úklid vchodu (vstupní hala).

  • Výtah - často využívaná část domu, která vyžaduje pravidelný úklid pro udržení čistoty, bezpečnosti a hygieny.

 

Úklid panelových domů ceník

Úklid panelových domů - ceník

Jistě vás zajímá i ceník úklidu panelových domů. Zde najdete rámcový ceník. Konkrétní ceny lze dohodnout v rámci osobní schůzky a dle sdělení rozsahu a pravidelnosti úklidu paneláku. Ozvěte se nám, sdělíme konkrétní ceník pro úklid vaší nemovitosti.

Proč realizovat úklid panelového domu s námi?

  1. Naší prioritou u každé zakázky je vysoce kvalitní provedení úklidových služeb s ohledem na spokojenost našich klientů.

  2. Nabízíme komplexní úklidovou péči o váš panelový dům v rozsahu, který si definujete dle svých vlastních požadavků.

  3. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidu panelových domů garantujeme spolehlivé provedení v pravidelných termínech.

  4. Odborný tým - spoléháme na stálé zaměstnance, které pravidelně školíme.

Kontaktujte nás, postaráme se o úklid vašeho paneláku

Obraťte se na nás a objednejte si profesionální úklid panelových domů v Brně a okolí. Jsme tu pro vás s bohatými zkušenostmi, pečlivostí a vášní pro dokonalou čistotu. Kontaktujte nás a pusťte starosti spojené s úklidem panelového domu jednou pro vždy z hlavy.

Úklid Hudeček

Kontaktujte nás

Úklid Hudeček

Najdete nás v Brně

Úklid Hudeček

Profesionální úklidová firma

Profesionální úklidová firma z Brna poskytující pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor, mytí oken, strojové čištění koberců, čalounění, úklid garáží a výrobních hal. Komplexní úklid pro zájemce z Brna a okolí. Úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme.