Úvodní strana > Služby > Úklid fotovoltaiky

Mytí fotovoltaických elektráren

Specializujeme se na mytí fotovoltaických elektráren a jejich zimní údržbu zahrnující odklízení sněhu ze solárních panelů v Brně a okolí. Pro mytí využíváme speciální, tzv. demineralizovanou vodu, která po zaschnutí nezanechává žádné šmouhy a skvrny.

Proč doporučujeme mytí fotovoltaických elektráren?

Také solární panely podléhají znečištění, zejména polétavým prachem a pylem, které snižují jejich výkon nemalým způsobem. Část tohoto výkonu vám napomůže vrátit pravidelný úklid – mytí solárních panelů.

Pro úklid fotovoltaiky je třeba pečlivost a přesnost

Solární panely vám tedy budou sloužit efektivněji, pokud jim dopřejete pravidelnou údržbu. Aby však byly opravdu pečlivě ošetřené, je při úklidu fotovoltaických elektráren zapotřebí zodpovědnost a spolehlivost.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s jakýmikoli druhy úklidu se na nás můžete plně spolehnout i v tomto ohledu. Naše úklidová firma bude při úklidu fotovoltaiky postupovat s maximální pečlivostí a přesností tak, aby vše pokaždé dopadlo k vaší plné spokojenosti.

Úklid fotovoltaických elektráren od profesionálů

Přenechejte úklid fotovoltaických elektráren odborníkům! Zaručujeme vám odborný přístup se spolehlivým servisem. Naše pracovníky si důkladně vybíráme a neustále průběžně proškolujeme na ty nejefektivnější postupy, které lze při úklidu fotovoltaiky použít. Uklízíme vždy s pomocí profesionální techniky a s čisticími prostředky vybraných dodavatelů. To vše za dostupné ceny.

Máte-li zájem o bližší informace o úklidu fotovoltaiky, neváhejte nás kontaktovat

Úklid Brno - pH servis HUDEČEK s. r. o. Adresa: Mášova 733/17, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 541 240 571. .

Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Děkujeme všem partnerům a zákazníkům za 20 let skvělé spolupráce.
Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.