small_men
pH servis HUDEČEK s. r. o., Mášova 733/17, 602 00 Brno
Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Vymetání pavučin | Úklid Brno

Vymetání pavučin – Hudeček Brno

Vymetání pavučin | Úklid BrnoNedejte pavučinám šanci. Zavolejte, vymetání pavučin je pro nás hračkou, stejně jako další úklidový servis. Váš interiér bude jako ze škatulky, od podlah až po strop. Máme šikovné ruce, a především skvělé úklidové pomůcky, se kterými rychle a pečlivě pročistíme rohy, prostory za nábytkem a vymeteme pavučiny na stropě.

Nemáte čas věnovat se úklidu, pak si objednejte náš servis. Vymeteme nejen pavučiny, ale umyjeme podlahy, očistíme okna, vyluxujeme a utřeme prach. Rozsah úklidu se odvíjí od vašich požadavků. Spolehněte se na naši preciznost, rychlost, diskrétnost a samozřejmě dobrou cenu. Služby poskytujeme ideálně i ve formě pravidelného úklidu, který si objednávají nejčastěji provozovatelé obchodů, kancelářských a komerčních prostor.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně vymetání pavučin a dalšího doplňkového úklidu, pak nás určitě kontaktujte. Sdělíme vám cenu, dohodneme rozsah prací a termín úklidu, který je pro vás nejvhodnější.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.
Na základě našich dlouholetých zkušení jsme schopni zrealizovat komplexní i dílčí činnosti dle individuálních požadavků zákazníka.