small_men
pH servis HUDEČEK s. r. o., Mášova 733/17, 602 00 Brno
Úvodní strana > Služby > Ostatní služby > Čištění matrací | Hudeček Brno

Čištění matrací – Hudeček Brno

Čištění matrací | Hudeček BrnoČištění matrací Brno - ilustrační foto

Vaše oblíbené matrace budou zase jako nové. Pokud objednáte službu „čištění matrací Brno“, pak se spolehněte na precizní a cenově výhodné provedení. Jak už napovídá samotný název, poskytujeme čištění matrací pouze pro klienty z Brna a blízkého okolí. Pro matrace si zajedeme (případně nám je můžete přivést). Vyčištěné vám je opět odvezeme. Pro precizní výsledek používáme efektivní moderní čisticí prostředky, které jsou šetrné vůči čištěnému materiálu. V případě, že to situace dovolí, nasadíme v rámci služby „čištění matrací Brno“ také moderní přístroje, které nahrazují nebo doplňují ruční techniky čištění.

Matrace vyčištěné u nás budou vizuálně vypadat opět jako nové. Nejde jen o barvu, ale také o pohmatový pocit (u vybraných materiálů). To nejzásadnější je antibakteriální hloubkové čištění, které zajistí odstranění veškerých zdraví potenciálně nebezpečných bakterií. V tomto případě je důležitá eliminace alergenů za pomocí speciálních čisticích metod s použitím doporučených přípravků. Další důležitou součástí je odbourání pachů a odstranění skvrn. Pachy způsobené plísní, močí, kouřem nebo potem umíme odbourat.

Služba „čištění matrací Brno“ zahrnuje kombinaci metod vysávání, kartáčování, chemického nebo vakuově-extrakčního čištění. Následně je třeba matrace nechat uschnout a odvětrat.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně služby „čištění matrací Brno“, pak nás obratem kontaktujte, rádi vám bezodkladně poskytneme detailní informace, vypočítáme předběžnou realizační cenu i nejbližší termín čištění.

Vaše osobní úklidová firma Brno.Online formulář - úklid Brno
ONLINE FORMULÁŘ
Telefonická poptávka - úklid Brno
Poptejte telefonem:
775 750 740
Poptávka e-mailem - úklid Brno
E-MAILOVÁ POPTÁVKA

Novinky

Úklid bytových prostor v Brně poskytujeme jednorázově i pravidelně pro zájemce z Brna a okolí. Služba je poskytována na základně individuálních přáních zákazníka. U jednorázových úklidů bytových prostor se běžně jedná o generální (jarní, vánoční) úklid domácnosti, úklid po malířích či po rekonstrukcích.
Na základě našich dlouholetých zkušení jsme schopni zrealizovat komplexní i dílčí činnosti dle individuálních požadavků zákazníka.